Euroguidance

Karjääriteenuste koostöövõrgustik Euroopas

Euroguidance on Erasmus+ programmis tegutsev koostöövõrgustik, mis keskendub rahvusvahelistumisele karjääriteenuste valdkonnas ja õpirändele. Eesti Euroguidance tegutseb eelkõige karjäärispetsialistide ja -teenuste arendajate huvides nii kodu- kui välismaal nende professionaalsuse arendamisel rahvusvahelisel tasandil ning uuenduslike töövahendite loomisel.

Euroguidance Eesti on olnud karjääriteenuste eestvedajaks Eestis alates aastast 1998, mil Euroopa võrgustik laienes ning Haridus- ja teadusministeerium asutas kohaliku karjäärikeskuse.

Euroguidance võrgustiku ja rahvusvahelistel karjääriteenuste valdkonna tegemistel saab silma peal hoida võrgustiku kodulehe vahendusel, sh viited teemakohastele allikatele, ülevaade karjääriteenuste süsteemidest ja praktikatest Euroopas, rahvusvaheliste ürituste ja koolituste kalender, videogalerii, jpm.  

Kõige värskemaid uudiseid saab operatiivselt hankida liitudes Euroguidance elektroonilise uudiskirjaga („NEWSLETTER SUBSCRIPTION“ kodulehe all ääres). 

Soovitame  vaadata ka mõnda muud Euroguidance'i võrgu väljaannet, sealhulgas kaks korda aastas ilmuvat ajakirja Insight ja iga-aastast trükist Highlights.

Sotsiaalmeedia kanalina leiab alati värskeimaid uudiseid meie tegevuse ja sündmuste kohta Euroguidance`i Facebookis. Jälgi ja ole kursis!

Lisainfo: margit.rammo@harno.ee

 

 

Viimati uuendatud: 26.01.2021