Sündmused

oktoober 2018

25
Okt

Asenduskodulaste kõrghariduse omandamist toetava stipendiumi eesmärk on toetada asenduskoduteenusel ja perekonnas hooldamisel viibinud üliõpilaste kõrghariduse omandamist.

november 2018

5
Nov

5.-9. novembrini toimub Euroopa kutseoskuste nädal. Juba kolmandat aastat toimuva Euroopa Komisjoni aktsiooniga on ühinenud Eesti kutsekoolid, korraldades erinevaid oskusõpet tutvustavaid sündmusi. 

10
Nov

Dora Pluss 1.1 ehk lühiajalise õpirände stipendiumi abil saab osaleda välismaal toimuval seminaril, koolitusel, konverentsil või individuaalsel tööl.

16
Nov

Šveitsi Suursaatkond on välja kuulutanud konkursid Šveitsi valitsuse stipendiumitele 2019/2020 õppeaastaks:

detsember 2018

1
Dets

Dora Pluss programmi tegevuse 1.2 raames toetatakse doktorantide õpirännet välisriigi ülikooli või teadusasutusse 1 kuni 10 kuu jooksul.

1
Dets

Stipendiumiga toetatakse lühiajalisi õppetööga seotud välisreise, sealhulgas näiteks: konverentsidel osalemine, raamatukogus töötamine, laboratooriumi kasutamine, oma loengu arendamine, töö kraaditöö juhendajaga, täienduskursustel osalemine

1
Dets

Stipendium islandi keele ja kirjanduse õpinguteks (Scholarships in Icelandic as a second language). Islandi Haridus-, Kultuuri- ja Teadusministeerium eraldab 2019.-2020.

10
Dets

Dora Pluss 1.1 ehk lühiajalise õpirände stipendiumi abil saab osaleda välismaal toimuval seminaril, koolitusel, konverentsil või individuaalsel tööl.

veebruar 2019

1
Veebr

Stipendiumi eesmärgiks on toetada kõrgkoole motiveeritud üliõpilaste leidmisel ning populariseerida kõrgharidust riigile prioriteetsetes valdkondades, sh loodus-, täppisteaduste ja tehnikavaldkondades.

20
Veebr

Stipendiumi on õigus taotleda rakenduskõrgharidusõppe, bakalaureuseõppe, magistriõppe, bakalaureuse- ja magistriõppe integreeritud õppe ning doktoriõppe üliõpilasel, kes vastab järgmistele tingimustele:

juuli 2019

1
juuli

Noore õpetlase stipendiumi eesmärgiks on toetada Eestist pärit andekate keskharidusega noorte kõrghariduse tasemel õpinguid tunnustatud väliskõrgkoolide juures. Rohkem infot N