Sündmused

Mai 2018

17
Mai

Märts 2018

21
Märts

NB! Taotlustähtaeg on kellaajaline – Eesti aja järgi kl 13.00. Loe Erasmus+ strateegilise koostöö kohta lähemalt.

 

Veebruar 2018

1
Veebr

NB! Taotlustähtaeg on kellaajaline – Eesti aja järgi kl 13.00. Loe lähemalt: Erasmus+ üleilmne õpiränne

1
Veebr

NB! Taotlustähtaeg on kellaajaline – Eesti aja järgi kl 13.00. Loe kooli töötajate õpirände kohta lähemalt.

Detsember 2017

1
Dets

Stipendiumiga toetatakse lühiajalisi õppetööga seotud välisreise, sealhulgas näiteks: konverentsidel osalemine, raamatukogus töötamine, laboratooriumi kasutamine, oma loengu arendamine, töö kraaditöö juhendajaga, täienduskursustel osalemine

November 2017

20
Nov

Euroopa kutseoskuste nädalat toimub sel aastal 20.-24. novembrini. Selle kestel korraldatakse üle kogu Euroopa erinevaid üritusi ja sündmusi nii kohalikul, piirkondlikul kui ka riiklikul tasandil.

16
Nov

16. - 17. novembril toimub Pariisis rahvusvaheline konverents "Erasmus+, koostöö ja innovatsioon". See keskendub Erasmus+ programmi tulemustele ning ootustele jätkuprogrammile (2021-2027).

13
Nov

Erasmus+ programmi uus taotlusvoor on välja kuulutatud. 13.

10
Nov

Mis on Nordplusis uut lisaks logole? Nordplus programmi infopäev toimub reedel, 10. novembril Tallinnas Meritoni hotellis kell 11.00-15.00. Registreeru!

Oktoober 2017

20
Okt

Sihtasutus Archimedes koostöös Sotsiaalsete Ettevõtete Võrgustikuga korraldab täiskasvanud õppija nädala raames 20. oktoobril kell 9.30 – 11.30 rahvusvahelise koostöö võimalusi tutvustava inspiratsioonihommiku.

15
Okt

Stipendiumi Ungari kõrgkoolide eesti keele ja kultuuri lektoritele võivad taotleda Ungari kõrgkoolides töölepingu alusel täistööajaga töötavad eesti keele ja kultuuri õppejõud. 

15
Okt

Külalisloengute toetust võivad taotleda väliskõrgkoolid, kus õpetatakse eesti keelt ja kultuuri. Tavapäraselt on taotluse koostajaks ja külalislektori vastuvõtjaks väliskõrgkooli eesti keele õppejõud.

15
Okt

Eesti teemaliste loengute toetust võib taotleda kõrgharidusega Eesti kodanik või välismaalane, kelle haridus või kogemus tagab pädevuse Eesti-teemaliste loengute pidamiseks väliskõrgkoolis, kus kavandatavate loengute läbiviimise perioodil e

2
Okt

2. oktoober 2017 on Nordplus programmi ettevalmistavate lähetuste tähtaeg. Esimest korda on võimalik taotleda ettevalmistavat lähetust ka Nordplus keeleprogrammi raames.

1
Okt

Stipendiumi võivad taotleda välisriikide kodanikest välisriikide kõrgkoolide magistrandid, doktorandid ning doktorikraadiga uurijad Eestis viibides Eestit käsitleva uurimistöö kirjutamiseks või selleks materjali kogumisel. 

1
Okt

Stipendiumiga toetatakse lühiajalisi õppetööga seotud välisreise, sealhulgas näiteks: konverentsidel osalemine, raamatukogus töötamine, laboratooriumi kasutamine, oma loengu arendamine, töö kraaditöö juhendajaga, täienduskursustel osalemine

1
Okt

Kristjan Jaagu välisõpingute stipendiumiga toetatakse 1 kuni 12 kuu pikkuseid magistri- ja doktoriõppe tasemel välisõpinguid tunnustatud väliskõrgkoolide ja -teadusasutuste juures.

September 2017

22
Sept
Stipendiumi on õigus taotleda rakenduskõrgharidusõppe, bakalaureuseõppe, magistriõppe, bakalaureuse- ja magistriõppe integreeritud õppe ning doktoriõppe üliõpilasel, kes 1) on Eesti kodanik või viibib Eestis pikaajalise elaniku või tähtajalise elamisloa v

August 2017

11
Aug

Arvamusfestivali hariduse ala toetajateks on Sihtasutus Archimedes ja Rakendusliku Antropoloogia Keskus.

Juuli 2017

1
Juuli

Noore õpetlase stipendiumile taotluste esitamise tähtaeg.

Juuni 2017

2
Juuni

Jaapani Suursaatkond Eestis vahendab Jaapani Haridus-, Kultuuri, Spordi-, Teaduse ja Tehnoloogia Ministeeriumi (MEXT) stipendiume ja mitmeid Jaapani Fondi  programme.

1
Juuni

Kristjan Jaagu välislähetuste stipendiumile kandideerimise tähtaeg.

http://haridus.archimedes.ee/kristjan-jaagu-valislahetuste-stipendium

Mai 2017

28
Mai

Bulgaaria Vabariigi pakutavate suveseminaride kohta saab lugeda 

1
Mai

Rahvuskaaslaste programmi taotluste esitamise tähtaeg.

1
Mai

Kristjan Jaagu välisõpingute stipendium kandideerimise tähtaeg

Aprill 2017

1
Aprill

Kristjan Jaagu kraadiõpe välismaal stipendiumi taotlustähtaeg

Märts 2017

29
Märts

Erasmus+ strateegilise koostöö taotlustähtaeg on ühine üld-, kutse- , kõrg- ja täiskasvanu hariduse valdkonnas.