Island

Stipendium islandi keele ja kirjanduse õpinguteks (Scholarships in Icelandic as a second language). Islandi Haridus-, Kultuuri- ja Teadusministeerium eraldab 2020.-2021. õppeaastal stipendiumi islandi keele ja kirjanduse õpinguteks Islandi Ülikoolis, Reikjavikis. Programmi administreerib Árni Magnússon Institute for Icelandic Studies.

 

Stipendium

Stipendiumi makstakse igakuise elamistoetusena perioodil 1. septembrist 2020 kuni 30. aprillini 2021. Stipendiumiga kaetakse ka õppemaks

 

Tähtaeg

Avalduste esitamise tähtaeg on 1.12.2019.

 

Tingimused

Programmi sihtrühmaks on taotlemise hetkel kuni 35-aastased islandi keele üliõpilased. Kandidaat peab olema vähemalt ühe aasta ülikoolis õppinud. Stipendiumi määramisel võetakse arvesse islandi keele oskust.

 

Nõutavad dokumendid

Tuleb esitada inglise või islandi keeles:

  • taotlusvorm;
  • CV;
  • diplomite ja hinnetelehtede koopiad;
  • 2 soovituskirja;
  • keeleoskuse tõend (inglise ja/või islandi keele oskuse kohta).

 

Dokumentide esitamine

Dokumendid peavad jõudma 1. detsembriks 2019 Árni Magnússon´i instituudi aadressile:
Árni Magnússon Institute for Icelandic Studies
Sigurður Nordal Office
Box 1220, 121 Reykjavík, Iceland.

Stipendiaadid, kes soovivad jätkata Islandil oma õpinguid teisel õppeaastal, palume esitada dokumendid enne 1. detsembrit 2019.

 

Lisainformatsioon

Lisainformatsioon stipendiumi ja taotlemise kohta on kättesaadav Árni Magnússon Institudi kodulehel. Informatsioon sisseastumise kohta on leitav Islandi Ülikooli kodulehel. Täiendav info meiliaadressilt arnastofnun@hi.is

Viimati uuendatud: 27.08.2019