VIDEOD: Tutvu Erasmus+ strateegilise koostöö edukate projektidega!

Erasmus+ strateegilise koostöö projektide taotlustähtaeg on juba 21. märtsil. Hiljuti toimunud vebinaril tutvustasid oma kogemust edukad taotlejad Kääpa Põhikool ja Tartu Tervishoiu Kõrgkool.

Erasmus+ strateegilise koostöö projektid pakuvad suurepäraseid võimalusi teha rahvusvahelist koostööd ühist huvi pakkuval teemal üld- kutse-, kõrg-, täiskasvanuhariduse ja noorsootöö valdkonnas. Projektide käigus jagatakse kasulikke töökogemusi ning lahendatakse eri haridusvaldkondade probleeme ja püstitatud ülesandeid.

Strateegilise koostöö peamised eesmärgid on:

  • koostöö edendamine Euroopa partneritega, üksteiselt õppimine ja kogemuste vahetamine ning

  • uuenduslike ja vajalike lahenduste või toodete loomine, ellu rakendamine või ülevõtmine hariduses.

Vaata videoid ja tutvu saadud kogemustega!

Aiki Jõgeva ja Merike Värs Kääpa Põhikoolist jagavad oma kogemusi Erasmus+ rahvusvahelises koostöös KA2 projekti „Inspiring studies and future careers“ näitel. Projekti kestvus oli 2014-2017.

.

Tiina Kukkes Tartu Tervishoiu Kõrgkoolist räägib oma kogemusest Erasmus+ rahvusvahelises koostöös KA2 projekti „Education and training in early detection of breast cancer for health care professionals“ näitel. Projekti kestvus on 2015-2018.

.

Kui nähtud kogemused andsid inspiratsiooni, siis on hea hetk tutvuda võimalustega lähemalt (vaata ettekannet ka dokumendina):

 

 

Viimati uuendatud: 24.01.2018