Võta meiega ühendust

Liitu meie hariduskoostöö uudiskirjaga!

Meie postiaadressid on:

Tallinna kontor
Tõnismägi 11, 10119 Tallinn

Tartu kontor
Ülikooli 2 (V korrus), 51003 Tartu

Noorteagentuur
Tõnismägi 5a, 10119 Tallinn

 

Meie töötajate kontaktid: 

Üldine

   
Anne Hütt
Tel 699 6497
agentuuri juhataja
Greta Roosaar Tel 626 8986  kommunikatsiooniosakonna juhataja
greta.roosaar@archimedes.ee
Kai Treier Tel 730 0717
kai.treier@archimedes.ee
analüütik
Margit Rammo Tel 626 8973  Euroguidance programmi juht 
margit.rammo@archimedes.ee
Tiina Lipp
Tel 697 9218
kommunikatsioonispetsialist
Anni Sahkur Tel 699 6490  kommunikatsioonispetsialist
anni.sahkur@archimedes.ee
Evelin Kütt Tel 626 8984  kommunikatsioonispetsialist
   

Rahvusvaheliste kõrgharidusprogrammide büroo

Silva Viilup Tel 6268 900 büroo juhataja
silva.viilup@archimedes.ee
Ivo Mattus Tel 699 6498 vanemspetsialist (Erasmus+ Euroopa-sisene õpiränne)
ivo.mattus@archimedes.ee
Kaja Kruusamägi
Tel 699 6499
vanemspetsialist (ESTILC keelekursused, Nordplus kõrgharidus, EMP/Norra õpiränne, Erasmus+ TCA)
kaja.kruusamagi@archimedes.ee
Sabina Sägi Tel 626 8983 vanemspetsialist (Erasmus+ strateegiline koostöö kõrghariduses, EMP/Norra koostööprojektid)
sabina.sagi@archimedes.ee

Riiklike kõrgharidusprogrammide büroo (kuulub Haridus- ja Noorteameti koosseisu)

Evelin Einla-Polluks Tel 699 6496 büroo juhataja
evelin.einla-polluks@harno.ee
Anu Lepik Tel 730 0809 vanemspetsialist (Dora Pluss välistudengid, suve- ja talvekoolid,
nutika spetsialiseerumise erialastipendiumid)
anu.lepik@harno.ee
Anne-Ly Võlli Tel 699 93 97 vanemspetsialist (Kristjan Jaagu programm, rahvuskaaslaste programm, hõimurahvaste programm)
anne-ly.volli@harno.ee
Eneli Külaots Tel 730 0716 spetsialist (Dora Pluss T1.2, taotlussüsteem)
eneli.kulaots@harno.ee 
Carmen Raudsepp  Tel 730 0121 vanemspetsialist (Dora Pluss T1.1 lühiajaline õpiränne)
carmen.raudsepp@harno.ee
Liis Uulman Tel 699 9395 vanemspetsialist (Noore õpetlase stipendium, erivajadusega üliõpilaste stipendium, asenduskodulaste stipendium, riiklik välisüliõpilaste, õppejõudude ja teadlaste stipendiumiprogramm, välisriikide stipendiumid)
liis.uulman@harno.ee
Regina Borissova Tel 730 0806 raamatupidaja (Dora Pluss, nutika spetsialiseerumise erialastipendiumid)
regina.borissova@harno.ee
Tiiu Tuisk Tel  7300 604 vanemspetsialist (Eesti keele ja kultuuri akadeemiline välisõpe EKKAV)
tiiu.tuisk@harno.ee 
   

Üld-, kutse- ja täiskasvanuhariduse büroo

Made Kirtsi
Tel 697 9212
büroo juhataja (Nordplus keeleõpe, ECVET, võõrkeelealase teo konkurss)
Asse Sild
Tel 699 9398

vanemspetsialist (Erasmus+ üld-, kutse- ja täiskasvanuhariduse õpiränne,
Erasmus+ kontaktseminarid, riiklik programm "Eestikeelsed kõrgkooliõpikud")

Kätlin Lepa Tel 697 9213 peaspetsialist (Erasmus+ strateegiline koostöö üldhariduses)
katlin.lepa@archimedes.ee
Merike Talli
Tel 697 9239
vanemspetsialist (Erasmus+ üld- ja täiskasvanuhariduse õpiränne)
merike.talli@archimedes.ee
Kerli Liivak
Tel 699 9390
peaspetsialist (Erasmus+ üld-, kutse- ja täiskasvanuhariduse õpiränne,
Erasmus+ kvaliteedikoordinaator)
kerli.liivak@archimedes.ee
Kristiina Lutsar Tel 697 9233 vanemspetsialist (Erasmus+ strateegiline koostöö täiskasvanuhariduses,
Nordplus juunior, Nordplus täiskasvanuhariduses)
kristiina.lutsar@archimedes.ee
Merike Sanglepp
Tel 699 9391
peaspetsialist (Erasmus+ üld-, kutse- ja täiskasvanuhariduse  õpiränne,
kutsehariduse õpirände harta)
merike.sanglepp@archimedes.ee
Ellen Vimberg Tel 699 9392 vanemspetsialist (Erasmus+ strateegiline koostöö kutsehariduses,
riiklike agentuuride vahelise koostöö koordineerimine)
ellen.vimberg@archimedes.ee
   

Toetuslepingute halduse ja järelevalve büroo

Tuuli Reiljan
Tel 699 6492
büroo juhataja
Kriste Remmelgas
Tel 697 9228
finantsspetsialist kõrghariduse valdkonnas (Erasmus+)
kriste.remmelgas@archimedes.ee
Pirje Pant
Tel 626 8972
lepinguspetsialist (Erasmus+ programm, Elukestva õppe programm,
Norra/EMP programm)
Ülle Kase Tel 626 8998 finantsspetsialist (Erasmus+)
ulle.kase@archimedes.ee
Mariliis Poopuu Tel 626 8973 finantsspetsialist (Erasmus+)
mariliis.poopuu@archimedes.ee
 
Viimati uuendatud: 21.09.2020