Võta meiega ühendust

 

Liitu meie Erasmuse uudiskirjaga!

Meie postiaadressid on:

Tallinna kontor
Tõnismägi 11, 10119 Tallinn

Tartu kontor
Ülikooli 2 (V korrus), 51003 Tartu

Noorteosakond
Tõnismägi 5a, 10119 Tallinn

 

Meie töötajate kontaktid: 

Haridusosakond (üldine)

   
Anne Hütt
Tel 699 6497
haridusosakonna juhataja
Kai Treier Tel 730 0717
kai.treier@harno.ee
seirekoordinaator
Margit Rammo Tel 626 8973  Euroguidance programmi juht 
margit.rammo@harno.ee
   

Haridusosakond (spetsialistid)

Silva Viilup Tel 6268 900 vanemspetsialist (Erasmus+ üleilmne õpiränne; Erasmus+ tsentraalsed tegevused)
silva.viilup@harno.ee
Ivo Mattus Tel 699 6498 vanemspetsialist (Erasmus+ Euroopa-sisene õpiränne)
ivo.mattus@harno.ee
Kaja Kruusamägi
Tel 699 6499
vanemspetsialist (ESTILC keelekursused, Nordplus kõrgharidus, Erasmus+ TCA)
kaja.kruusamagi@harno.ee
Sabina Sägi Tel 626 8983 vanemspetsialist (Erasmus+ strateegiline koostöö kõrghariduses)
sabina.sagi@harno.ee
Made Kirtsi
Tel 697 9212
nõunik (Erasmus+, ECVET, võõrkeelealase teo konkurss, Nordplus keeleõpe, Nordplus juunior)
Asse Sild
Tel 699 9398

peaspetsialist (Erasmus+ üld-, kutse- ja täiskasvanuhariduse õpiränne, Erasmus+ kontaktseminarid,

riiklik programm 'Eestikeelsed kõrgkooliõpikud')

Kätlin Lepa Tel 697 9213 peaspetsialist (Erasmus+ strateegiline koostöö üldhariduses)
katlin.lepa@harno.ee
Merike Talli
Tel 697 9239
vanemspetsialist (Erasmus+ üld- ja täiskasvanuhariduse õpiränne)
merike.talli@harno.ee
Kerli Liivak
Tel 699 9390
peaspetsialist (Erasmus+ üld-, kutse- ja täiskasvanuhariduse õpiränne,
Erasmus+ kvaliteedikoordinaator)
kerli.liivak@harno.ee
Mare Melder Tel 697 9233 vanemspetsialist (Erasmus+ strateegiline koostöö täiskasvanuhariduses)
mare.melder@harno.ee
Merike Sanglepp
Tel 699 9391
peaspetsialist (Erasmus+ üld-, kutse- ja täiskasvanuhariduse  õpiränne,
kutsehariduse õpirände harta)
merike.sanglepp@harno.ee
Ellen Vimberg Tel 699 9392 vanemspetsialist (Erasmus+ strateegiline koostöö kutsehariduses,
riiklike agentuuride vahelise koostöö koordineerimine, Nordplus täiskasvanuhariduse programm)
ellen.vimberg@harno.ee
   

Lepingute ja järelevalve büroo

Tuuli Reiljan
Tel 699 6492
büroo juhataja
Kriste Remmelgas
Tel 697 9228
järelevalvespetsialist
Erasmus+ kõrghariduse valdkond
kriste.remmelgas@harno.ee
Pirje Pant
Tel 626 8972
lepinguspetsialist
Erasmus+ ja Euroopa solidaarsuskorpus
Ülle Kase Tel 626 8998 järelevalvespetsialist
Erasmus+ üld-, kutse- ja täiskasvanuhariduse valdkond
ulle.kase@harno.ee
Mariliis Poopuu Tel 626 8973 järelevalvespetsialist
Erasmus+ üld-, kutse- ja täiskasvanuhariduse valdkond
mariliis.poopuu@harno.ee
   

Turunduse ja tulemuste levi büroo

Greta Roosaar Tel 699 6492 turundusjuht, büroo juhataja
greta.roosaar@harno.ee
Tiina Lipp Tel 697 9218 üritusturunduse spetsialist
tiina.lipp@harno.ee
Anni Sahkur Tel 699 6490 multimeedia spetsialist
anni.sahkur@harno.ee
Evelin Kütt Tel 626 8984 tulemuste levi spetsialist
evelin.kutt@harno.ee
     

Riiklike kõrgharidusprogrammide büroo (kuulub Haridus- ja Noorteameti koosseisu)

Evelin Einla-Polluks Tel 699 6496 büroo juhataja
evelin.einla-polluks@harno.ee
Anu Lepik Tel 730 0809 vanemspetsialist (Dora Pluss välistudengid, suve- ja talvekoolid,
nutika spetsialiseerumise erialastipendiumid)
anu.lepik@harno.ee
Eneli Külaots Tel 730 0716 spetsialist (Dora Pluss T1.2, taotlussüsteem)
eneli.kulaots@harno.ee 
Carmen Raudsepp  Tel 730 0121 vanemspetsialist (Dora Pluss T1.1 lühiajaline õpiränne)
carmen.raudsepp@harno.ee
Liis Uulman Tel 699 9395 vanemspetsialist (Noore õpetlase stipendium, erivajadusega üliõpilaste stipendium, asenduskodulaste stipendium, riiklik välisüliõpilaste, õppejõudude ja teadlaste stipendiumiprogramm, välisriikide stipendiumid)
liis.uulman@harno.ee
Regina Borissova Tel 730 0806 raamatupidaja (Dora Pluss, nutika spetsialiseerumise erialastipendiumid)
regina.borissova@harno.ee
Tiiu Tuisk Tel  7300 604 vanemspetsialist (Eesti keele ja kultuuri akadeemiline välisõpe EKKAV)
tiiu.tuisk@harno.ee 
     
Viimati uuendatud: 26.01.2021