Võta meiega ühendust

Liitu meie hariduskoostöö uudiskirjaga!

Meie postiaadressid on:

Tallinna kontor
L.Koidula 13a, 10125 Tallinn

Tartu kontor
Väike-Turu 8, 51013 Tartu

 

Meie töötajate kontaktid: 

Üldine

   
Anne Hütt
Tel 699 6497
agentuuri juhataja
Katrin Kiisler Tel 730 0710 agentuuri asejuhataja (kõrghariduse riiklikud programmid)
katrin.kiisler@archimedes.ee
Kai Treier Tel. 730 0710
kai.treier@archimedes.ee
analüütik
Liis Uulman
Tel 699 9399
sekretär-assistent
     

Kõrghariduse büroo

Annela Hendrikson
Tel 697 9210
vanemspetsialist (Erasmus+üleilmne õpiränne)
annela.hendrikson@archimedes.ee
Anne-Ly Võlli
Tel 699 93 97
vanemspetsialist (Kristjan Jaagu programm, rahvuskaaslaste programm, hõimurahvaste programm)
anne-ly.volli@archimedes.ee
Anu Lepik Tel 730 0809 vanemspetsialist (Dora Pluss välistudengid, nutika spetsialiseerumise erialastipendiumid)
anu.lepik@archimedes.ee 
Evelin Einla-Polluks Tel 699 6496 Riiklike kõrgharidusprogrammide büroo juhataja
evelin.einla-polluks@archimedes.ee 
Ivo Mattus Tel 730 2121 spetsialist (Dora Pluss T1.1 lühiajaline õpiränne)
ivo.mattus@archimedes.ee
Julia Duh
Tel 699 6499
Rahvusvaheliste kõrgharidusprogrammide büroo juhataja
Kerli Grauberg Tel 699 6498 vanemspetsialist (Erasmus+ Euroopa-sisene õpiränne)
kerli.grauberg@archimedes.ee
Kristina Piliste
Tel 697 9230
välisturunduse koordinaator (Study Estonia)
kristina.piliste@archimedes.ee
Regina Borissova
Tel 730 0806
raamatupidaja (Dora Pluss)
merili.reismann@archimedes.ee
Silva Viilup
Tel 6268 900
vanemspetsialist (Erasmus+üleilmne õpiränne)
silva.viilup@archimedes.ee
Sabina Sägi Tel 626 8983 vanemspetsialist (Erasmus+ strateegiline koostöö, Norra koostööprojektid)
sabina.sagi@archimedes.ee
Tiiu Tuisk Tel  7300 604 spetsialist (Eesti keele ja kultuuri akadeemiline välisõpe EKKAV)
tiiu.tuisk@archimedes.ee 
Triinu Lillepalu   välisturunduse spetsialist
triinu.lillepalu@archimedes.ee
     

Üld-, kutse- ja täiskasvanuhariduse büroo

Made Kirtsi
Tel 697 9212
büroo juhataja (Nordplus keeleõpe, ECVET, võõrkeelealase teo konkurss)
Asse Sild
Tel 699 9398
vanemspetsialist (Erasmus+ üld-, kutse- ja täiskasvanuhariduse õpiränne, Erasmus+ kontaktseminarid, riiklik programm "Eestikeelsed kõrgkooliõpikud")
asse.sild@archimedes.ee
Ivika Enula
Tel 697 9213
vanemspetsialist (Erasmus+ strateegiline koostöö üldhariduses)
ivika.enula@archimedes.ee
Elina Aslett
Tel 697 9239
vanemspetsialist (Erasmus+ üld- ja täiskasvanuhariduse õpiränne)
elina.aslett@archimedes.ee
Kerli Liivak
Tel 699 9390
peaspetsialist (Erasmus+ üld-, kutse- ja täiskasvanuhariduse õpiränne, Erasmus+ kvaliteedikoordinaator)
kerli.liivak@archimedes.ee
Kristiina Lutsar Tel 697 9233 vanemspetsialist (Erasmus+ strateegiline koostöö täiskasvanuhariduses, Nordplus juunior, Nordplus täiskasvanuhariduses)
kristiina.lutsar@archimedes.ee
Merike Sanglepp
Tel 699 9391
peaspetsialist (Erasmus+ üld-, kutse- ja täiskasvanuhariduse  õpiränne, kutsehariduse õpirände harta)
merike.sanglepp@archimedes.ee
Ellen Vimberg Tel 699 9392 vanemspetsialist (Erasmus+ strateegiline koostöö kutsehariduses, riiklike agentuuride vahelise koostöö koordineerimine)
ellen.vimberg@archimedes.ee
     

Toetuslepingute halduse ja järelevalve büroo

Tuuli Reiljan
Tel 699 6492
büroo juhataja
Katriin Ranniku
Tel 697 9228
finantsspetsialist kõrghariduse valdkonnas (Erasmus+)
katriin.ranniku@archimedes.ee
Pirje Pant
Tel 626 8972
lepinguspetsialist (Erasmus+ programm, Elukestva õppe programm, Norra/EMP programm)
 
Ülle Kase Tel 626 8998 finantsspetsialist (Erasmus+)
ulle.kase@archimedes.ee
Mariliis Poopuu
Tel 626 8973  
mariliis.poopuu@archimedes.ee
finantsspetsialist (Erasmus+)
Viimati uuendatud: 03.12.2018