Võta meiega ühendust

Liitu meie hariduskoostöö uudiskirjaga.

Meie postiaadressid on:

Tallinna kontor
L.Koidula 13a, 10125 Tallinn

Tartu kontor
Väike-Turu 8, 51013 Tartu

 

Meie töötajate kontaktid: 

 

Üldine

   
Anne Hütt
Tel 699 6497
agentuuri juhataja
Katrin Kiisler Tel 730 0710 agentuuri asejuhataja (kõrghariduse riiklikud programmid)
katrin.kiisler@archimedes.ee
Malle Peedo
Tel 699 9395
vanemraamatupidaja
Kai Treier Tel. 730 0710
kai.treier@archimedes.ee
analüütik
Liis Uulman
Tel 699 9399
sekretär-assistent
     

Kõrghariduse büroo

Raul Ranne
Tel 697 9232
büroo juhataja
Annela Hendrikson
Tel 697 9210
vanemspetsialist (Erasmus+ strateegiline  koostöö ja üleilmne õpiränne)
annela.hendrikson@archimedes.ee
Annela Oona
Tel 730 0392
spetsialist (Kristjan Jaagu välisõpingud, erivajadustega tudengid, rahvuskaaslaste programm, hõimurahvaste programm, asenduskodulaste stipendium)
annela.oona@archimedes.ee
Annely Tank
Tel 699 9397
spetsialist (eesti keele ja kultuuri akadeemiline välisõpe EKKAV)
annely.tank@archimedes.ee
Anne-Ly Võlli
Tel 730 0809
vanemspetsialist (Dora Pluss välistudengid, nutika spetsialiseerumise erialastipendiumid)
anne-ly.volli@archimedes.ee
Maris Matsi
Tel 699 6490
kommunikatsioonispetsialist
maris.matsi@archimedes.ee
Julia Duh
Tel 699 6499
rahvusvaheliste koostööprogrammide valdkonnajuht
Kaidi-Kerli Kärner
Tel 697 9230
vanemspetsialist (Eesti kõrghariduse välisturundus)
kaidi.karner@archimedes.ee
Malle Peedo
Tel 730 0805
raamatupidaja (riiklikud programmid)
malle.peedo@archimedes.ee
Marge Teder
Tel 730 0121
spetsialist (Dora Pluss lühiajaline õpiränne)
marge.teder@archimedes.ee
Merili Reismann
Tel 697 9230
vanemspetsialist (Eesti kõrghariduse välisturundus)
merili.reismann@archimedes.ee
Piret Audova
Tel 730 0604
spetsialist (Dora Pluss lühiajaline õpiränne, taotlusüsteem)
piret.audova@archimedes.ee
Eliisa Sokk
Tel 699 6496
spetsialist (Kristjan Jaagu kraadiõpe ja välislähetused, Euroopa Ülikoolide Instituut)
eliisa.sokk@archimedes.ee
Regina Borissova
Tel 730 0806
raamatupidaja (Dora Pluss)
regina.borissova@archimedes.ee
Triinu Lillepalu
Tel 626 8900
spetsialist (Erasmus+ keeleõpe ja praktika, Nordplus programm, EMP/Norra toetused, Noore õpetlase stipendium, välisriikide stipendiumid)
triinu.lillepalu@archimedes.ee
     

Üld-, kutse- ja täiskasvanuhariduse büroo

Made Kirtsi
Tel 697 9212
Nordplus keeleõpe, ECVET, võõrkeelealase teo konkurss
Asse Sild
Tel 699 9398
vanemspetsialist (Erasmus+ üld-, kutse- ja täiskasvanuhariduse  õpiränne, Erasmus+ kontaktseminarid, riiklik programm "Eestikeelsed kõrgkooliõpikud")
asse.sild@archimedes.ee
Hannelore Juhtsalu
Tel 697 9233
peaspetsialist (Erasmus+ strateegiline koostöö, Erasmus+ agentuuride koostöö, Nordplus täiskasvanuharidus)
hannelore.juhtsalu@archimedes.ee
Kerttu Sepp
Tel 697 9239
vanemspetsialist (Erasmus+ üld- ja täiskasvanuhariduse  õpiränne)
kerttu.sepp@archimedes.ee
Kerli Liivak
Tel 699 9390
peaspetsialist (Erasmus+ üld-, kutse- ja täiskasvanuhariduse õpiränne, Erasmus+ kvaliteedikoordinaator)
kerli.liivak@archimedes.ee
Kätlin Lepa Tel 697 9213  vanemspetsialist (Erasmus+ strateegiline koostöö, EMP Norra  stipendiumiprogramm)
katlin.lepa@archimedes.ee
Merike Sanglepp
Tel 699 9391
peaspetsialist (Erasmus+ üld-, kutse- ja täiskasvanuhariduse  õpiränne, kutsehariduse õpirände harta)
merike.sanglepp@archimedes.ee
Ellen Vimberg Tel 699 9392 peaspetsialist (Erasmus+  strateegiline koostöö, Nordplus juunior)
ellen.vimberg@archimedes.ee
     

Toetuslepingute halduse ja järelevalve büroo

Tuuli Reiljan
Tel 699 6492
büroo juhataja
Katriin Ranniku
Tel 697 9228
finantsspetsialist kõrghariduse valdkonnas (Erasmus+)
katriin.ranniku@archimedes.ee
Pirje Pant
Tel 626 8972
lepinguspetsialist (Erasmus+ programm, Elukestva õppe programm, Norra/EMP programm)
 
Ülle Kase Tel 626 8998 finantsspetsialist (Erasmus+)
ulle.kase@archimedes.ee
     
Viimati uuendatud: 12.09.2017