Võta meiega ühendust

Liitu meie hariduskoostöö uudiskirjaga!

Meie postiaadressid on:

Tallinna kontor
L.Koidula 13a, 10125 Tallinn

Tartu kontor
Väike-Turu 8, 51013 Tartu

 

Meie töötajate kontaktid: 

Üldine

   
Anne Hütt
Tel 699 6497
agentuuri juhataja
Katrin Kiisler Tel 730 0710 agentuuri asejuhataja (kõrghariduse programmid)
katrin.kiisler@archimedes.ee
Kai Treier Tel 730 0717
kai.treier@archimedes.ee
analüütik
Margit Rammo Tel 626 8973  Euroguidance programmi juht 
margit.rammo@archimedes.ee
Hilde Vonder
Tel 699 9399
sekretär-assistent
Tiina Lipp
Tel 697 9218
kommunikatsioonispetsialist
Greta Roosaar   kommunikatsiooniosakonna juhataja
greta.roosaar@archimedes.ee
Karol Sepik
Tel 626 8984
kommunikatsioonispetsialist (meedia)
   

Rahvusvaheliste kõrgharidusprogrammide büroo

Annela Hendrikson
Tel 697 9210
büroo juhataja
annela.hendrikson@archimedes.ee
Kaja Kruusamägi Tel 699 6499 vanemspetsialist (ESTILC keelekursused, Nordplus kõrgharidus, EMP/Norra õpiränne, Erasmus+ TCA)
kaja.kruusamagi@archimedes.ee 
Ivo Mattus Tel 699 6498 vanemspetsialist (Erasmus+ Euroopa-sisene õpiränne)
ivo.mattus@archimedes.ee
Silva Viilup
Tel 6268 900
vanemspetsialist (Erasmus+ üleilmne õpiränne)
silva.viilup@archimedes.ee
Sabina Sägi Tel 626 8983 vanemspetsialist (Erasmus+ strateegiline koostöö kõrghariduses, EMP/Norra koostööprojektid)
sabina.sagi@archimedes.ee

Riiklike kõrgharidusprogrammide büroo

Evelin Einla-Polluks Tel 699 6496 büroo juhataja
evelin.einla-polluks@archimedes.ee
Anu Lepik Tel 730 0809 vanemspetsialist (Dora Pluss välistudengid, suve- ja talvekoolid,
nutika spetsialiseerumise erialastipendiumid)
anu.lepik@archimedes.ee
Anne-Ly Võlli Tel 699 93 97 vanemspetsialist (Kristjan Jaagu programm, rahvuskaaslaste programm, hõimurahvaste programm)
anne-ly.volli@archimedes.ee
Eneli Külaots Tel 730 0716 spetsialist (Dora Pluss T1.2, taotlussüsteem)
eneli.kulaots@archimedes.ee 
Ivo Mattus Tel 730 0121 vanemspetsialist (Dora Pluss T1.1 lühiajaline õpiränne)
ivo.mattus@archimedes.ee
Liis Uulman Tel 699 9395 vanemspetsialist (Noore õpetlase stipendium, erivajadusega üliõpilaste stipendium, asenduskodulaste stipendium, riiklik välisüliõpilaste, õppejõudude ja teadlaste stipendiumiprogramm, välisriikide stipendiumid)
liis.uulman@archimedes.ee
Regina Borissova Tel 730 0806 raamatupidaja (Dora Pluss, nutika spetsialiseerumise erialastipendiumid)
regina.borissova@archimedes.ee
Tiiu Tuisk Tel  7300 604 vanemspetsialist (Eesti keele ja kultuuri akadeemiline välisõpe EKKAV)
tiiu.tuisk@archimedes.ee 
   

Üld-, kutse- ja täiskasvanuhariduse büroo

Made Kirtsi
Tel 697 9212
büroo juhataja (Nordplus keeleõpe, ECVET, võõrkeelealase teo konkurss)
Asse Sild
Tel 699 9398

vanemspetsialist (Erasmus+ üld-, kutse- ja täiskasvanuhariduse õpiränne,
Erasmus+ kontaktseminarid, riiklik programm "Eestikeelsed kõrgkooliõpikud")

asse.sild@archimedes.ee
Ivika Enula
Tel 697 9213
vanemspetsialist (Erasmus+ strateegiline koostöö üldhariduses)
ivika.enula@archimedes.ee
Elina Aslett
Tel 697 9239
vanemspetsialist (Erasmus+ üld- ja täiskasvanuhariduse õpiränne)
elina.aslett@archimedes.ee
Kerli Liivak
Tel 699 9390
peaspetsialist (Erasmus+ üld-, kutse- ja täiskasvanuhariduse õpiränne,
Erasmus+ kvaliteedikoordinaator)
kerli.liivak@archimedes.ee
Kristiina Lutsar Tel 697 9233 vanemspetsialist (Erasmus+ strateegiline koostöö täiskasvanuhariduses,
Nordplus juunior, Nordplus täiskasvanuhariduses)
kristiina.lutsar@archimedes.ee
Merike Sanglepp
Tel 699 9391
peaspetsialist (Erasmus+ üld-, kutse- ja täiskasvanuhariduse  õpiränne,
kutsehariduse õpirände harta)
merike.sanglepp@archimedes.ee
Ellen Vimberg Tel 699 9392 vanemspetsialist (Erasmus+ strateegiline koostöö kutsehariduses,
riiklike agentuuride vahelise koostöö koordineerimine)
ellen.vimberg@archimedes.ee
   

Toetuslepingute halduse ja järelevalve büroo

Tuuli Reiljan
Tel 699 6492
büroo juhataja
Katriin Ranniku
Tel 697 9228
finantsspetsialist kõrghariduse valdkonnas (Erasmus+)
katriin.ranniku@archimedes.ee
Pirje Pant
Tel 626 8972
lepinguspetsialist (Erasmus+ programm, Elukestva õppe programm,
Norra/EMP programm)
Ülle Kase Tel 626 8998 finantsspetsialist (Erasmus+)
ulle.kase@archimedes.ee
Mariliis Poopuu Tel 626 8973 finantsspetsialist (Erasmus+)
mariliis.poopuu@archimedes.ee
spetsialist (Dora Pluss T1.1 lühiajaline õpiränne)
Viimati uuendatud: 11.10.2019