Tulemused

2020. taotlusvooru tulemused:

  1. Aleksandr Ovsjannikov (Venemaa), BA Tartu Ülikool
  2.  Erik Plado (Venemaa), BA Tartu Ülikool
  3. Jan-Armas Makowski (Saksamaa), keeleaasta ja BA Tartu Ülikool
  4. John-William Mukose (Suurbritannia), MA Tartu Ülikool
  5. Mart Ole Peters (Saksamaa), keeleaasta ja BA Tartu Ülikool
  6. Mikk Viilukas (Austria), keeleaasta ja BA Tartu Ülikool
  7. Olga Filippova (Venemaa), BA Tartu Ülikool
  8. Sofia Kriuchkova (Venemaa), BA Tartu Ülikool

 

2019. taotlusvooru tulemused:

  1. Kevin Raud (Argentiina), keeleõpe Tartu Ülikool
  2. Aleksandr Ovsjannikov (Venemaa), keeleõpe Tartu Ülikool
  3. Erik Plado (Venemaa), keeleõpe Tartu Ülikool
  4. Aleksei Parm (Venemaa), BA Tartu Ülikool
  5. Savelii Vorontcov (Venemaa), BA Tartu Ülikool
  6. Olga Menšikova (Venemaa), BA Tartu Ülikool ja keeleaasta
  7. Mariia Metusalo (Venemaa), BA Eesti Kunstiakadeemia ja keeleaasta

 

2018. taotlusvooru tulemused:

  1. Savelii Vorontcov (Venemaa), keeleõpe Tartu Ülikool
  2. Anne Tammeleht (Venemaa), MA Tartu Ülikool
  3. Liina Deutschler (Saksamaa), MA Tallinna Tehnikaülikool
  4. Edhar Kass (Ukraina), keeleõpe Tartu Ülikool
  5. Valerii Krinberg (Venemaa), BA Eesti Kunstiakadeemia
  6. Anneli Torm (Venemaa), BA Tartu Ülikool
  7. Dmitri Anufrijev (Valgevene), keeleõpe Tartu Ülikool
  8. Anne-Riina Peters (Saksamaa), BA Tartu Ülikool
  9. Denis Jatsenko (Venemaa), MA Tallinna Ülikool
  10. William Persson (Rootsi), keeleõpe Tartu Ülikool
  11. Jonas Martynas Gilys (Leedu), rakenduskõrgharidusõpe Viljandi Kultuuriakadeemia

 

2017. aasta taotlusvooru tulemused:

  1. Aleksander Eric Limit (Kanada), MA Tartu Ülikoolis
  2. Merit Müller (Saksamaa), MA Tartu Ülikoolis
  3. Andrey Babichev (Venemaa), BA Tartu Ülikoolis ja keeleaasta
  4. Christopher Erminy (Venezuela), BA Tartu Ülikoolis ja keeleaasta
  5. Hans Kristian Matute Perner (Mehhiko), MA Eesti Maaülikoolis ja keeleaasta
  6. Ilmarine Serna Markii (Mehhiko), BA Eesti Kunstiakadeemias ja keeleaasta
  7. Marina Tšistjakova (Venemaa), BA Tallinna Ülikoolis ja keeleaasta
 
2016. aasta taotlusvooru tulemused:
  1. Teele Helene Männik (Ameerika Ühendriigid), BA Tartu Ülikool
  2. Irmel Elisabeth Röper (Saksamaa), MA Tartu Ülikool
  3. Aleksandra Lašina (Venemaa), MA Tartu Ülikool
  4. Pärtel Rebane (Soome), rakenduskõrgharidus Tallinna Tehnikakõrgkool
 
2015. aasta taotlusvooru tulemused:
  1. Annika Valma (Läti)
  2. Henrik Hove (Taani)
  3. Denis Jatsenko (Venemaa)
  4. Erik Kõvamees (Kanada)
  5. Karl Malt (Luksemburg)
  6. Lina Gostishcheva (Ukraina)
  7. Maritana Sampu (Venemaa)
  8. Tomas Gilys (Leedu)
  9. Ustina Põnova (Venemaa)

 

2014. aasta taotlusvooru tulemused:

  1. Aleksandra Milenina (Venemaa), magistriõpe Tartu Ülikoolis või Eesti Kunstiakadeemias
  2. Anne Tammeleht (Venemaa), bakalaureuseõpe Tartu Ülikoolis
  3. Denis Jatsenko (Venemaa), bakalaureuseõpe Tartu Ülikoolis või Tallinna Ülikoolis
  4. Jekaterina Aida (Venemaa), magistriõpe Eesti maaülikoolis või Tartu Ülikoolis
  5. Kerli Tulva (Luksemburg), integreeritud õpe Tartu Ülikoolis või bakalaureuseõpe Tartu Ülikoolis
  6. Merit Müller (Saksamaa), bakalaureuseõpe Tartu Ülikoolis
  7. Páll Kaarel Laas Sigurðsson (Island),integreeritud õpe Tartu Ülikoolis

 

2013. aasta taotlusvooru tulemused:

  1. Aleksander Eric Limit (Kanada), bakalaureuseõpe Tartu Ülikoolis
  2. Anneli Alle (Venemaa), magistriõpe Tartu Ülikoolis
  3. Erik Georg William Kõvamees (Kanada), magistriõpe Tartu Ülikoolis
  4. Gustav Kalda (Rootsi), integreeritud õpe Tartu Ülikoolis
  5. Kalle Peter Limit (Kanada), integreeritud õpe Tartu Ülikoolis
  6. Marija Dmitrieva (Venemaa), magistriõpe Tartu Ülikoolis
  7. Nadezhda Garanina (Venemaa), bakalaureuseõpe Tartu Ülikoolis
  8. Sergei Tambi (Venemaa), magistriõpe Tartu Ülikoolis

 

2012. aasta taotlusvooru tulemused:

  1. Aleksandra Lašina (Venemaa), bakalaureuseõpe Tartu Ülikoolis;
  2. Floriin Aunis (USA), bakalaureuseõpe Tartu Ülikoolis;
  3. Rodion Krychkov (Venemaa), bakalaureuseõpe Tartu Ülikoolis;
  4. Maria Riia Viir (Soome), jätkab magistriõppes Tallinna Ülikoolis;
  5. Alexandr Golovkov (Venemaa), jätkab bakalaureuseõppes Tartu Ülikoolis;
  6. Veiko Jaksi (Rootsi), bakalaureuseõpe Tallinna Ülikoolis.
Viimati uuendatud: 25.06.2020