Tulemused

2016

  1. Andreas Palm (Gustav Adolfi Gümnaasium) - Sciences Po  (Sotsiaal- ja käitumisteadused) Prantsusmaa
  2. Annaliina Sofia Aavik (Rocca al Mare Kool) - The University of Edinburgh (Füüsikalised loodusteadused), Suurbritannia
  3. Edward Erelt (Tallinna Reaalkool) - University of Cambridge (Füüsikalised loodusteadused), Suurbritannia
  4. Georg-Henri Kaup (Tallinna Inglise Kolledž) - University of York (Humanitaaria), Suurbritannia
  5. Hiie Marie Uibo (Tallinna Inglise Kolledž) - King's College London (Humanitaaria), Suurbritannia
  6. Iris Vilu (Tallinna Prantsuse Lütseum) - University of the Arts (Kunstid), Suurbritannia
  7. Helen Reimand (Miina Härma Gümnaasium) - King's College London (Bioteadused), Suurbritannia
  8. Killu Asu (Tallinna Reaalkool) - Imperial College London (Bioteadused), Suurbritannia
  9. Konstantin Široki (Tallinna Õismäe Vene Lütseum) - The University of Manchester (Matemaatika ja statistika), Suurbritannia
  10. Kristiina Joon (Tallinna Reaalkool) - University of Oxford (Füüsikalised loodusteadused), Suurbritannia
  11. Lada Krutik (Sakala Eragümnaasium) - University of York (Matemaatika ja statistika), Suurbritannia
  12. Marcus Kiisa (Gustav Adolfi Gümnaasium) - University of California (Arvutiteadused), Ameerika Ühendriigid
  13. Maris Sala (Hugo Treffneri Gümnaasium) - Aarhus Universitet (Sotsiaal- ja käitumisteadused), Taani
  14. Silver Käsper (Pärnu Koidula Gümnaasium) - Yale University (Tehnikaalad), Ameerika Ühendriigid
  15. Tambet Kikas (Kärdla Ühisgümnaasium) - Royal Conservatoire of Scotland (Kunstid), Suurbritannia
  16. Tiina Tubli (Hugo Treffneri Gümnaasium) - University College of Northern Denmark (Õpetajakoolitus ja kasvatusteadus), Taani
  17. Timur Valitov (Narva Keeltelütseum) - University of the Arts London (Humanitaaria), Suurbritannia
  18. Vassili Tunjov  (Narva Kreenholmi Gümnaasium) - Delft University of Technology (Tehnikaalad), Holland
  19. Vikki Perijainen (Tallinna Inglise Kolledž) - University of Oxford (Humanitaaria), Suurbritannia

 

2015

  1. Martin Kaio (Nõo Reaalgümnaasium) - University of Bristol, Suurbritannia (füüsika);
  2. Joonas Kalda (Tallinna Reaalkool) - University of Cambridge, Suurbritannia (Mathematics with Physics);
  3. Aksel Johannes Part (Hugo Treffneri Gümnaasium) - University of Manchester, Suurbritannia (Politics, Philosophy and Economics);
  4. Alina Kurjan (Tallinna Humanitaargümnaasium) - University of Glasgow, Suurbritannia (psühholoogia ja neuroteadus);
  5. Heldur Harry Põlda (Tallinna Muusikakeskkool) - Guildhall School of Music and Drama, Suurbritannia (laulmine);
  6. Joanna Jürimäe (Kärdla Ühisgümnaasium) - University of South Wales, Suurbritannia (Theatre & Drama);
  7. Mikk Laanes (Tallinna Reaalkool) - University of Manchester, Suurbritannia (Civil Engineering);
  8. Raul Rinken (Hugo Treffneri Gümnaasium) - Imperial College London, Suurbritannia (Chemical Engineering);
  9. Uku-Kaspar Uustalu (Tallinna Reaalkool) - Tufts University, Ameerika Ühendriigid (Architectural, Environmental and Urban Studies);
  10. Rasmus Kisel (Gustav Adolfi Gümnaasium) - University of Cambridge, Suurbritannia (füüsikalised loodusteadused);
  11. Raul Richard Stein (Loo Keskkool) - University of York, Suurbritannia (füüsika);
  12. Ulla Meeri Liivamägi (Hugo Treffneri Gümnaasium) - King’s College London, Suurbritannia (English Language and Linguistics);
  13. Eleriin Müüripeal (Tallinna Prantsuse Lütseum) - Sibelius Academy, Soome (kooridirigeerimine);
  14. Gerda Raissar (Tartu Miina Härma Gümnaasium) - University of Manchester, Suurbritannia (Politics and International Relations);
  15. Hanna Tuus (Saaremaa Ühisgümnaasium) - University of Nottingham, Suurbritannia (Mathematics and Management);
  16. Heli Parašin (Gustav Adolfi Gümnaasium) - Sciences Po, Prantsusmaa (Ida- ja Kesk-Euroopa suhted);
  17. Iris Roost (G. Otsa nim Tallinna Muusikakool) - Sibelius Academy, Soome (kirikumuusika);
  18. Minna Ots (Hugo Treffneri Gümnaasium) - University of Southampton, Suurbritannia (Zoology);
  19. Mai-Britt Tomson (Eesti Rahvusvaheline Kool) - Oxford University, Suurbritannia (Classical Archaeology and Ancient History);
  20. Tatjana Ljubimtseva (Narva Keeltelütseum) - University of Bolton, Suurbritannia (Visual Effects for Film & Television).

 

2014

  1. Daniil Demišin - University of Oxford, Suurbritannia (matemaatika);
  2. Eleanor Ender - The University of Aberdeen, Suurbritannia (keemia);
  3. Erle Kont - Sibelius Academy, Soome (klarnet – klassikalise muusika interpretatsioon);
  4. Hanna Kamille Kiviloo - Emily Carr University of Art + Design, Kanada (3D animatsioon);
  5. Heiki Riisikamp - Imperial College London, Suurbritannia (arvutiteadus);
  6. Kadi Vaher - University of Glasgow, Suurbritannia (psühholoogia ja neuroteadused););
  7. Mari Liis Pedak - The University of Edinburgh, Suurbritannia (matemaatiline füüsika);
  8. Marina Rõbalova - VIA University College, Taani (Value Chain Management);
  9. Martti Rell - University of Manchester, Suurbritannia (finantsjuhtimine);
  10. Mikk Langeproon - Sibelius Academy, Soome (klassikalise akordioni interpretatsioon);
  11. Nadežda Avanessova - The University of Edinburgh, Suurbritannia (inseneriteadus);
  12. Stella Veski - Imperial College London, Suurbritannia (tuumafüüsika).
  13. Timothy Henry Charles Tamm – Harvard University, Ameerika Ühendriigid (eriala valik hiljem).

 

2013

  1. Aleksandra Jartseva – The University of Edinburgh, Suurbritannia (Biochemistry);
  2. Andres Erbsen – Massachusetts Institute of Technology, Ameerika Ühendriigid (Electrical Engineering and Computer Science);
  3. Hanna-Stina Sonts – University of Bath, Suurbritannia (Civil engineering);
  4. Jüri-Mikk Udam – Harvard University, Ameerika Ühendriigid (Chemical Engineering Physics and Chemistry);
  5. Kristo Ment – Yale University, Ameerika Ühendriigid (Physics and Astronomy);
  6. Ksenia Popova – Birmingham City University, Suurbritannia (Fashion Design with Design for Performance);
  7. Mihkel Hiob – University of Exeter, Suurbritannia (Mathematics with Finance);
  8. Monika Härma - Sciences Po, Prantsusmaa (Social Sciences);
  9. Pauline Marie Korp – Arts University Bournemouth, Suurbritannia (Visual Communication);
  10. Sandra Schumann – Harvard University, Ameerika Ühendriigid (Informatics and Mathematics);
  11. Roberth Kulbin – The University of Edinburgh, Suurbritannia (Computational Physics);
  12. Katriin Bachmann – Durham University, Suurbritannia (Criminology).

 

2012

  1. Anni Müüripeal - The University of Edinburgh, Suurbritannia (tsiviilehitus);
  2. Anton Puzõrjov - The University of Edinburgh, Suurbritannia (immunoloogia);
  3. Erik Tamre - Harvard University, USA (bioteadused);
  4. Eva-Lotta Käsper - Massachusetts Institute of Technology, USA (aju-uuringud);
  5. Heiki Ojasild - University of Glasgow, Suurbritannia (lennunuds- ja aeronautikaseadmete ehitus);
  6. Kaarin Lehemets - Royal College of Music, Suurbritannia (viiul);
  7. Martin Jeret - The University of Edinburgh, Suurbritannia (meditsiiniline ja bioloogiline keemia);
  8. Michael Florea - Imperial College London, Suurbritannia (bioloogia);
  9. Mirjam Mesak - Guildhall School of Music and Drama, Suurbritannia (sopran);
  10. Olivia Luige - The University of Edinburgh, Suurbritannia (keemia);
  11. Ralf Ahi – The University of Edinburgh (Rakenduskeemia koos ärijuhtimisega)

 

2011

  1. Andre Tamm – The University of Edinburgh, Suurbritannia (arvutiteadus);
  2. Janno Jõulu – The Arts University College at Bournemouth, Suurbritannia (arhitektuur);
  3. Johanna Salu – University of Oxford, Suurbritannia (eksperimentaalpsühholoogia);
  4. Julia Tšeglakova – Technische Universität München, Saksamaa (keemia);
  5. Karl Pops – Cornell University, Ameerika Ühendriigid (arhitektuur);
  6. Kert Pütsepp – University of Cambridge, Suurbritannia (keemia);
  7. Ksenia Grozdova – University of Manchester, Suurbritannia (füüsika);
  8. Laura Valli – University of Cambridge, Suurbritannia (arheoloogia ja antropoloogia);
  9. Silver Taza – The University of Edinburgh, Suurbritannia (informaatika);
  10. Vladislav Lušin – The University of York, Suurbritannia (lingvistika).

 

2010

  1. Kristiina Rokaševitš – Guildhall School of Music and Drama, Suurbritannia (kunstid);
  2. Kristjan Eerik Kaseniit – Massachusetts Institute of Technology, USA (füüsikalised loodusteadused);
  3. Kristiina Aare – The University of York, Suurbritannia (bioteadused);
  4. Erik Müürsepp – University of Bristol, Suurbritannia (bioteadused);
  5. Rauno Siinmaa – University of Cambridge, Suurbritannia (matemaatika ja statistika);
  6. Gerli Kundla – Sciences Po, Prantsusmaa (sotsiaal- ja käitumisteadused);
  7. Margus Potisepp – University of Edinburgh, Suurbritannia (tehnikaalad);
  8. Maria Toomik – University of St Andrews, Suurbritannia (matemaatika ja statistika);
  9. Dan Glošin – King’s College London, Suurbritannia (füüsikalised loodusteadused);
  10. Gleb Široki – University of Cambridge, Suurbritannia (füüsikalised loodusteadused).

 

2009

  1. Taavi Pungas – University of Cambridge, Suurbritannia (loodusteadused);
  2. Stanislav Zavjalov – University of Oxford, Suurbritannia (füüsika);
  3. Siret Lust – Guildhall School of Music and Drama, Suurbritannia (muusika);
  4. Arseni Timofejev – The Glasgow School of Art, Suurbritannia (arhitektuur);
  5. Ain Andreas Neuhaus – University of Oxford, Suurbritannia (arstiõpe);
  6. Merilin Piipuu – University of Essex, Suurbritannia (politoloogia ja sotsioloogia);
  7. Sandra Sillamaa – Royal College of Music in Stockholm, Rootsi (muusika);
  8. Joonas Taras – Sciences Po Paris, Prantsusmaa (rahvusvahelised suhted).

 

2008

  1. Marek Sirendi – University of Edinburgh, Suurbritannia (füüsika);
  2. Kristjan Põder – University of Bristol, Suurbritannia (füüsika);
  3. Ave Lauren – University of Cambridge, Suurbritannia (geograafia);
  4. Juhan Matthias Kahk – University of Oxford, Suurbritannia (keemia);
  5. Martin Kruusimägi – University of Leeds, Suurbritannia (tootedisain).

 

2007

  1. Mihkel Aamer – University of Bristol, Suurbritannia (inseneriteadus);
  2. Mariliis Voitk – University of Essex, Suurbritannia (psühholoogia ja kognitiivsed teadused);
  3. Mats Kuuskemaa – University of Bath, Suurbritannia (politoloogia ja majandus);
  4. Ellen Murula – University of Glasgow, Suurbritannia (ajalugu koos kultuuriantropoloogia ja sotsiaalteadustega)
  5. Kaarel Nummert – University of Cambridge, Suurbritannia (matemaatika).

 

2006

  1. Toomas Laarits – Harvard University, USA (loodusteadused);
  2. Holger Haas – University of Bristol, Suurbritannia (füüsika);
  3. Jaanika Kronberg – University of Birmingham, Suurbritannia (bioinformaatika);
  4. Meelis Lootus – University of Bristol, Suurbritannia (füüsika).

 

2005

  1. Juhan Aru – Humboldt-Universität zu Berlin, Saksamaa (biofüüsika);
  2. Ket Kalda – Unviersity of Warwick, Suurbritannia (matemaatika);
  3. Mattias Linnap – University of Cambridge, Suurbritannia (informaatika).

 

2004

  1. Jasper Adamson – University of Cambridge, Suurbritannia (loodusteadused);
  2. Kaur Adamson – University of Cambridge, Suurbritannia (loodusteadused);
  3. Jekaterina Jeromenok – Heinrich-Heine-Universität, Saksamaa (majanduskeemia);
  4. Kaidi Kuusk – University of Lancaster, Suurbritannia (juhtimine);
  5. Margus Maantoa – Uppsala universitet, Rootsi (tehniline füüsika);
  6. Siim Trumm – University of Nottingham, Suurbritannia (poliitikateadused).
Viimati uuendatud: 12.06.2017