Tasuta kohad suve- ja talveülikoolides

Suve- ja talvekoolide tasuta kohtade taotlemise juhend

Eesti keele ja kultuuri akadeemilise välisõppe programmi raames pakutakse välisüliõpilastele igal aastal välja tasuta õppekohti eesti keele ja kultuuri suve- ja talvekursustele.  EKKAV programmi raames toetatakse ainult nende õppurite osalemist suve- ja talvekursustel, kelle eesti keele oskus on vähemalt A2 tasemel. Tasuta kohtade arv on igal aasta erinev, kuid aasta vältel rahastatakse keskmiselt 35 tasuta kohta.

Suvekursustele kandideerimise tähtaeg on 15. märtsil ja talvekursustele kandideerimise tähtaeg on 15. novembril. Taotlusvoor avatakse kuu enne kandideerimise tähtaega.

Tartu Ülikooli suvekursused - EKKAV programmi raames anname välja 19 stipendiumi,  millega kaetakse majutus, kultuuriprogramm ja suvekursustel osalemise tasu.

Tallinna Ülikooli suvekursused - EKKAV programmi raames anname välja 15 stipendiumi,  millega kaetakse majutus, kultuuriprogramm ja suvekursustel osalemise tasu.

Oluline teada: sihtasutuse taotlussüsteemis tuleb taotlus digitaalselt allkirjastada. Kui digitaalse allkirja andmise võimalus puudub, palume taotluse süsteemis täita ning esitada, vajutades taotluse lõpus nupule "esita". Täidetud taotlus tuleb välja printida, allkirjastada ja postitada aadressile:
EKKAV suve- ja talvekursused
Koidula 13a
Tallinn 10125
Eesti

 

 

Viimati uuendatud: 06.04.2017