Seoses koroonaviiruse levikuga soovitame õpirändajatel reisikindlustused üle vaadata!

Koroonaviiruse levikust tulenevalt ei soovita Eesti Välisministeerium hetkel reisida Hiinasse ning Itaalias Lombardia, Veneto, Emilia-Romagna ja Piemonte regioonidesse. Välisministeerium soovitab jooksvalt jälgida kodulehel olevat reisiinfot: https://reisitargalt.vm.ee/.
 
Seoses viiruse laialdase levikuga juhime tähelepanu reisikindlustuse vajalikkusele. Kindlasti tuleb enne kindlustuslepingu sõlmimist tutvuda põhjalikult kindlustuskaitse tingimustega. Tavapärane reisikindlustus ei pruugi katta vabatahtliku reisi katkestamise, streigi, epideemia vmt ootamatus olukorras tekkinud reisi ärajäämise või katkemise kulusid. Seetõttu soovitame inimestel, kes on lähiajaks reisi planeerinud, vaadata üle sõlmitud kindlustuslepingud ja konsulteerida ka lepingu sõlminud kindlustusandjaga.
Pikemalt saab lugeda ka Eesti Ringhäälingu kodulehel avaldatud artiklist https://www.err.ee/1056959/tavaline-reisikindlustus-koroonapuhangust-tulenevate-torgete-puhul-ei-aita.
 
Kristjan Jaagu ja Dora+ stipendiaatidel palume kõikidest reisiplaani muudatustest meile kirjalikult teada anda. Küsimuste korral palume võtta programmi spetsialistiga ühendust!
Carmen Raudsepp – Dora+ tegevus 1.1 (carmen.raudsepp@archimedes.ee, tel. 7300 121)
Eneli Külaots – Dora+ tegevus 1.2 (eneli.kulaots@archimedes.ee, tel. 7300 716)
Anne-Ly Võlli – Kristjan Jaagu stipendiumid (anne-ly.volli@archimedes.ee, tel. 699 9397)
 
Erasmus+ ja Euroopa Solidaarsuskorpuse programmide puhul jagavad lisainfot lepingujärgsed kontaktisikud.
 
Viimati uuendatud: 28.02.2020
Vaata ka teisi uudiseid