Programmis osalevad Eesti kõrgkoolid

Erasmus+ programmis osalevad Eesti kõrgkoolid:

EEKBKL Kõrgem Usuteaduslik Seminar
EELK Usuteaduse Instituut
Eesti Ettevõtluskõrgkool Mainor
Eesti Kunstiakadeemia
Eesti Lennuakadeemia
Eesti Maaülikool
Eesti Muusika- ja Teatriakadeemia
Estonian Business School
Euroakadeemia
Lääne-Viru Rakenduskõrgkool
Sisekaitseakadeemia
Tallinna Tehnikakõrgkool
Tallinna Tehnikaülikool
Tallinna Tervishoiu Kõrgkool
Tallinna Ülikool
Tartu Kõrgem Kunstikool
Tartu Tervishoiu Kõrgkool
Tartu Ülikool

 

 EEKBKL Kõrgem Usuteaduslik Seminar /Tartu Theological Seminary

Aadress: Annemõisa 8, 50708 Tartu
Kodulehekülg: http://kus.tartu.ee

Euroopa-sisese õpirände koordinaator: Innar Kruglov
e-mail:innar@ekklesia.ee
telefon: +372 529 5723

 

EELK Usuteaduse Instituut / Institute of Theology of the Estonian Evangelical Lutheran Church

Aadress: Pühavaimu 6, 10123 Tallinn
Kodulehekülg: http://ui.eelk.ee

Euroopa-sisese õpirände koordinaator: Helen Kuldkepp
e-mail: dekanaat@eelk.ee
telefon: +372 611 7403
 

Eesti Ettevõtluskõrgkool Mainor / Estonian Enterpreunership University of Applied Sciences

Aadress: Suur-Sõjamäe 10A, 11415 Tallinn
Kodulehekülg: http://www.mk.ee

Euroopa-sisese õpirände koordinaator: Kaia Penter
Email: kaia.penter@eek.ee
Telefon:  +372 610 1902

 

Eesti Kunstiakadeemia / Estonian Academy of Arts

Aadress: Tartu mnt.1, 10145 Tallinn
Kodulehekülg: http://www.artun.ee/

Euroopa-sisese ja üleilmse õpirände koordinaator:​ ​ Kaja Kruusamägi
e-mail: kaja.kruusamagi@artun.ee
telefon: +372 626 7369

 

Eesti Lennuakadeemia / Estonian Aviation Academy

Aadress: Lennu 40, 61707 Reola Küla, Ülenurme vald, Tartumaa
Kodulehekülg: http://www.eava.ee

Euroopa-sisese õpirände koordinaator: Karine Mandel
e-mail: karine.mandel@eava.ee
telefon: +372 744 8121

 

Eesti Maaülikool / Estonian University of Life Sciences

Aadress: Kreutzwaldi 1, 51014, Tartu
Kodulehekülg: www.emu.ee

Euroopa-sisese ja üleilmse õpirände koordinaator:​ ​Eda Tursk
e-mail: eda.tursk@emu.ee
telefon: +372 731 3021

Eesti Muusika- ja Teatriakadeemia / Estonian Academy of Music and Theatre

Aadress: Rävala pst. 16, 10143 Tallinn
Kodulehekülg: http://www.ema.edu.ee

Euroopa-sisese õpirände koordinaator: Pilleriin Meidla
e-mail: pilleriin@ema.edu.ee 
telefon: +372 6675 760

Üleilmse õpirände koordinaator:  Hanneleen Pihlak
e-mail: hanneleen@ema.edu.ee
telefon: +372   6675 779

 

Estonian Business School

Aadress: Lauteri 3,10114 Tallinn
Kodulehekülg: http://www.ebs.ee

Euroopa-sisese ja üleilmse õpirände koordinaator:​  Sirli Kalep
e-mail: sirli.kalep@ebs.ee 
telefon: +372 665 1369

 

Euroakadeemia / Euroacademy

Aadress: Tondi 55, 11316 Tallinn
Kodulehekülg: http://www.eurouniv.ee

Euroopa-sisese õpirände koordinaator:​ Dmitri Krasnov
e-mail: dmitri.krasnov@euroakadeemia.ee
telefon: +372 611 5874
 

Lääne-Viru Rakenduskõrgkool / Lääne-Viru College

Aadress: Mõdriku 46609, Lääne-Virumaa
Kodulehekülg: www.lvrkk.ee

Euroopa-sisese õpirände koordinaator: Jaana Siik
e-mail: jaana@lvrkk.ee
telefon: +372 555 75307
 

Sisekaitseakadeemia / Estonian Academy Of Security Sciences

Aadress: Kase 61, 12012 Tallinn
Kodulehekülg: http://www.sisekaitse.ee/

Euroopa-sisese ja üleilmse õpirände koordinaator:​ Kaisa Kägu
e-mail: kaisa.kagu@sisekaitse.ee
telefon: +372 696 5402

 

Tallinna Tehnikakõrgkool / TTK University of Applied Sciences

Aadress: Pärnu mnt 62, 10135 Tallinn
Kodulehekülg: http://www.tktk.ee

Euroopa-sisese õpirände koordinaator: Kristina Bushell
e-mail: kristina@tktk.ee
telefon: +372 666 4515

Üleilmse õpirände koordinaator:  Triin Thalheim
e-mail: triint@tktk.ee
telefon: +372  527 0519 
 

Tallinna Tehnikaülikool / Tallinn University of Technology

Aadress: Ehitajate tee 5, 19086 Tallinn
Kodulehekülg: http://www.ttu.ee

Euroopa-sisese õpirände koordinaator: Riina Potter
e-mail: riina.potter@ttu.ee
telefon: +372 620 3549

Üleilmse õpirände koordinaator: Ann Neudorf
e-mail: ann.neudorf@ttu.ee
telefon: +372 620 3422

Tallinna Tervishoiu Kõrgkool / Tallinn Health Care College

Aadress: Kännu 67, 13418 Tallinn
Kodulehekülg: http://www.ttk.ee/

Euroopa-sisese ja üleilmse õpirände koordinaator:​ Eve Epner
e-mail: eve.epner@ttk.ee
telefon: +372 6 711 713

 

Tallinna Ülikool / Tallinn University

Aadress: Narva mnt. 25, 10120 Tallinn
Kodulehekülg: http://www.tlu.ee/

Euroopa-sisese õpirände koordinaator: Maarika Nimmo
e-mail: erasmus@tlu.ee
telefon: +372 6409 136

Üleilmse õpirände koordinaator: Kätlin Keinast
e-mail:​ katlinke@tlu.ee
telefon: +372 640 9123​​


Tartu Kõrgem Kunstikool / Tartu Art College

Aadress: Tähe 38b, 50103 Tartu
Kodulehekülg: http://www.artcol.ee

Euroopa-sisese õpirände koordinaator: Riina Gendrikson
e-mail: riina.gendrikson@artcol.ee
telefon: +372 730 9827
 

Tartu Tervishoiu Kõrgkool / Tartu Health Care College

Aadress: Nooruse 5, 50411 Tartu
Kodulehekülg: www.nooruse.ee

Euroopa-sisese ja üleilmse õpirände koordinaator: Danel Jantra
e-mail: daneljantra@nooruse.ee
telefon: +372 737 0208
 

Tartu Ülikool / University of Tartu

Aadress: Ülikooli 18, 50090 Tartu
Kodulehekülg: http://www.ut.ee/

Euroopa-sisese õpirände koordinaator: Jaanika Haljasmäe
e-mail: jaanika.haljasmae@ut.ee
telefon: +372 737 5151

Üleilmse õpirände koordinaator: Kadri Oja
e-mail:​ kadri.oja@ut.ee
telefon: +372 737 6108

 

Viimati uuendatud: 12.07.2018