Programmis osalevad Eesti kõrgkoolid

2016/2017 õppeaastal Erasmus+ programmis osalevad Eesti kõrgkoolid:

  1. EEKBKL Kõrgem Usuteaduslik Seminar
  2. EELK Usuteaduse Instituut
  3. Eesti Ettevõtluskõrgkool Mainor
  4. Eesti Infotehnoloogia Kolledž
  5. Eesti Kunstiakadeemia
  6. Eesti Lennuakadeemia
  7. Eesti Maaülikool
  8. Eesti Muusika- ja Teatriakadeemia
  9. Estonian Business School
  10. Euroakadeemia
  11. Lääne-Viru Rakenduskõrgkool
  12. Sisekaitseakadeemia
  13. Tallinna Majanduskool
  14. Tallinna Tehnikakõrgkool
  15. Tallinna Tehnikaülikool
  16. Tallinna Tervishoiu Kõrgkool
  17. Tallinna Ülikool
  18. Tartu Kõrgem Kunstikool
  19. Tartu Tervishoiu Kõrgkool
  20. Tartu Ülikool
  21. Võrumaa Kutsehariduskeskus

 

 EEKBKL Kõrgem Usuteaduslik Seminar

Tartu Theological Seminary

Rektor: Margus Kask
Koordinaator: Innar Kruglov
e-mail:innar@ekklesia.ee
telefon: +372 529 5723
Aadress: Annemõisa 8, 50708 Tartu
Kodulehekülg: http://kus.tartu.ee

 

EELK Usuteaduse Instituut

Institute of Theology of the Estonian Evangelical Lutheran Church

Rektor: Ove Sander
Koordinaator: Helen Kuldkepp
e-mail: dekanaat@eelk.ee
telefon: +372 611 7403
faks: +372 611 7402
Aadress: Pühavaimu 6, 10123 Tallinn
Kodulehekülg: http://ui.eelk.ee

 

Eesti Ettevõtluskõrgkool Mainor

Estonian Enterpreunership University of Applied Sciences

Rektor: Krista Tuulik

Koordinaator:   Kaia Penter

Email: kaia.penter@eek.ee

Telefon:  +372 610 1902

faks: +372 610 1901
Aadress: Suur-Sõjamäe 10A, 11415 Tallinn
Kodulehekülg: http://www.mk.ee

 

Eesti Infotehnoloogia Kolledž

Estonian Information Technology College

Rektor: Tiit Roosmaa
Koordinaator: Martina Tsänkmann
e-mail: martina.tsankmann@itcollege.ee
telefon: +372 628 5831
faks: +372 628 5801
Aadress: Raja 4c, 12616 Tallinn
Kodulehekülg: http://www.itcollege.ee

 

Eesti Kunstiakadeemia

Estonian Academy of Arts

Rektor: Mart Kalm
Koordinaator: Sandra Sule
e-mail: sandra.sule@artun.ee
telefon: +372 626 7369
faks: +372 6267 350
Aadress: Tartu mnt.1, 10145 Tallinn
Kodulehekülg: http://www.artun.ee/

 

Eesti Lennuakadeemia

Estonian Aviation Academy

Rektor: Jaanus Jakimenko
Koordinaator: Karine Mandel
e-mail: karine.mandel@eava.ee
telefon: +372 744 8121
faks: +372 744 8101
Aadress: Lennu 40, 61707 Reola Küla, Ülenurme vald, Tartumaa
Kodulehekülg: http://www.eava.ee

 

Eesti Maaülikool

Estonian University of Life Sciences

Rektor: Mait Klaassen
Koordinaator: Eda Tursk
e-mail: eda.tursk@emu.ee
telefon: +372 731 3021
faks: +372 742 2862
Aadress: Kreutzwaldi 1, 51014, Tartu
Kodulehekülg: www.emu.ee

 

Eesti Muusika- ja Teatriakadeemia

Estonian Academy of Music and Theatre

Rektor: Peep Lassmann
Koordinaator: Pilleriin Meidla
e-mail: pilleriin@ema.edu.ee 
telefon: +372 6675 760
faks: +372 6675 807
Aadress: Rävala pst. 16, 10143 Tallinn
Kodulehekülg: http://www.ema.edu.ee

 

Estonian Business School

Rektor: Arno Almann
Koordinaator: Sirli Kalep
e-mail: sirli.kalep@ebs.ee 
telefon: +372 665 1369
faks: +372 665 1330
Aadress: Lauteri 3,10114 Tallinn
Kodulehekülg: http://www.ebs.ee

 

Euroakadeemia

Euroacademy

Rektor: Jüri Martin
Koordinaator: Dmitri Krasnov
e-mail: dmitri.krasnov@euroakadeemia.ee
telefon: +372 611 5803
faks: +372 611 5811
Aadress: Mustamäe tee 4, 10621 Tallinn
Kodulehekülg: http://www.eurouniv.ee

 

Lääne-Viru Rakenduskõrgkool

Lääne-Viru College

Rektor/direktor: Helle Noorväli
Koordinaator: Jaana Siik
e-mail: jaana@lvrkk.ee
telefon: +372 555 75307
faks: +372 329 5951
Aadress: Mõdriku 46609, Lääne-Virumaa
Kodulehekülg: www.lvrkk.ee

 

Sisekaitseakadeemia

Estonian Academy Of Security Sciences

Rektor: Katri Raik
Koordinaator: Katrin Pihl
e-mail: katrin.pihl@sisekaitse.ee
telefon: +372 696 5402
faks: +372 696 5343
Aadress: Kase 61, 12012 Tallinn
Kodulehekülg: http://www.sisekaitse.ee/

 

Tallinna Majanduskool

Tallinn School of Economics

Direktor: Raivo Täht
Koordinaator: Elen Raudsepp
e-mail: elen.raudsepp@tmk.edu.ee
telefon: +372 5046632
faks: +372 650 7862
Aadress: Tammsaare tee 147, 13915 Tallinn
Kodulehekülg: http://www.tmk.edu.ee/

 

Tallinna Tehnikakõrgkool

TTK University of Applied Sciences

Rektor: Enno Lend
Koordinaator: Hedi Pehme
e-mail: hedi.pehme@tktk.ee
telefon: +372 666 4512
faks: +372 666 4510
Aadress: Pärnu mnt 62, 10135 Tallinn
Kodulehekülg: http://www.tktk.ee

 

Tallinna Tehnikaülikool

Tallinn University of Technology

Rektor: Jaak Aaviksoo
Koordinaator: Riina Potter
e-mail: riina.potter@ttu.ee
telefon: +372 620 3549
faks: -
Aadress: Ehitajate tee 5, 19086 Tallinn
Kodulehekülg: http://www.ttu.ee

 

Tallinna Tervishoiu Kõrgkool

Tallinn Health Care College

Rektor: Ülle Ernits
Koordinaator: Eve Epner
e-mail: eve.epner@ttk.ee
telefon: +372 6 711 713
faks: +372 6 711 713
Aadress: Kännu 67, 13418 Tallinn
Kodulehekülg: http://www.ttk.ee/

 

Tallinna Ülikool

Tallinn University

Rektor: Tiit Land
Koordinaator: Maarja Lehtsaar
e-mail: erasmus@tlu.ee
telefon: +372 6409 136
faks: +372 6409 118
Aadress: Narva mnt. 25, 10120 Tallinn
Kodulehekülg: http://www.tlu.ee/

 

Tartu Kõrgem Kunstikool

Tartu Art College

Rektor: Valeri Nuust
Koordinaator: Riina Gendrikson
e-mail: riina.gendrikson@artcol.ee
telefon: +372 730 9827
faks: +372 730 9810
Aadress: Tähe 38b, 50103 Tartu
Kodulehekülg: http://www.artcol.ee

 

Tartu Tervishoiu Kõrgkool

Tartu Health Care College

Rektor: Anneli Kannus
Koordinaator: Danel Jantra
e-mail: daneljantra@nooruse.ee
telefon: +372 737 0208
faks: +372 737 0201
Aadress: Nooruse 5, 50411 Tartu
Kodulehekülg: www.nooruse.ee

 

Tartu Ülikool

University of Tartu

Rektor: Volli Kalm
Koordinaator: Jaanika Haljasmäe
e-mail: jaanika.haljasmae@ut.ee
telefon: +372 737 5151
faks: +372 737 5440
Aadress: Ülikooli 18, 50090 Tartu
Kodulehekülg: http://www.ut.ee/

 

Võrumaa Kutsehariduskeskus

Võru County Vocational Training Center

Direktor: Tanel Linnus
Koordinaator: Siret Lillemäe
e-mail: siret.lillemae@vkhk.ee
telefon: +372 785 0821
faks: +372 785 0801
Aadress: 65501 Väimela, Võru vald, Võrumaa
Kodulehekülg: http://www.vkhk.ee

Viimati uuendatud: 28.02.2017