PIC-kood sai kaksikvenna: OID

Erasmus+ programmiga kokku puutunud teavad, et taotlemise eelduseks on asutuse PIC-koodi olemasolu. Eelmisest sügisest võeti lisaks PIC-koodile kasutusele ka OID ehk Organisatsiooni ID.

Kahe koodi kasutamise põhjuseks on vajadus eristada senisest paremini erinevat tüüpi projekte – neid, mille elluviimist jälgivad Erasmus+ riiklikud agentuurid (Eestis SA Archimedes), ning neid, mida jälgib-juhendab Euroopa Komisjoni Hariduse, Audiovisuaalvaldkonna ja Kultuuri Rakendusamet (EACEA).

Neil organisatsioonidel, kes kavatsevad Archimedesele esitada Erasmus+ detsentraalse taotluse 2020. aasta kevadisse vooru, on vaja OID-koodi. 
Kõigepealt kontrollige, kas asutusel juba on OID-kood olemas. Kõigile organisatsioonidele, kes on varem Erasmus+ programmis osalenud, loodi OID-kood automaatselt 2019. a oktoobris. OID-koodi olemasolu saate kontrollida, kasutades organisatsioonide registreerimise süsteemi otsingufunktsiooni (soovitame kasutada laiendatud otsingut – advanced search, nii leiate oma organisatsiooni kiiremini üles): webgate.ec.europa.eu/erasmus-esc/organisation-registration/screen/home

Juhul, kui teie asutus ei ole varem Erasmus+ programmis osalenud, peate oma organisatsiooni registreerima ja OID-koodi looma. Täpsemad juhtnöörid on meie kodulehel: haridus.archimedes.ee/registreerimine.

 

Viimati uuendatud: 13.01.2020
Vaata ka teisi uudiseid