Partneriotsingud ja kontaktseminarid

Koostööpartnerite leidmise võimalusi:

 

Kontaktseminarid

Kontaktseminar on Erasmus+ programmiga liitunud riigi agentuuri korraldatud sündmus koostööpartnerite leidmiseks. Seminaril osalevad partneriotsijad kogu Euroopast, tutvutakse kolleegidega, moodustatakse töögrupid vastavalt huvipakkuvatele teemadele ning harjutatakse nõuetekohase projektitaotluse vormistamist rahvusvahelises meeskonnas.

Ühest asutusest saab reeglina osaleda üks inimene, seminari töökeeleks on enamasti inglise keel. Kontaktseminaril osalemisel tulevad kasuks suhtlemisoskus ja aktiivsus kontaktide loomisel.

Kui oled esmakordselt kontaktseminarile minemas, siis loe Võrumaa Keskraamatukogu arendusjuhi Merle Koigi soovitusi EPALE ajaveebist. Lisaks vaata ka alljärgnevast videost lähemalt, millega soovitab kontaktseminaril osaledes arvestada projektijuht Margit Düüna Koolituskeskusest Osilia. 

 

2019. aasta kevadel toimuvad kontaktseminarid

Erasmus+ õppevisiit: raamatukogude roll kaasamisel/integratsioonis.
Public libraries and their roles and work in integration/inclusion

6.-8. mai 2019, Norra, Bergen

Seminarile oodatakse raamatukogutöötajaid, kes soovivad õppida kolleegidelt ning jagada oma kogemusi raamatukogu tööst integratsiooni vallas. Osalejad peaksid samuti olema huvitatud Erasmus+ projektis osalemisest.

Praktiline info: Seminar on inglisekeelne. Taotlema peab reisikulude, osalustasu (650 eurot) ja lisaöö(de) katmist. Kohale peab jõudma 5. mail, kojusõit on 8. mail pärast lõunat.
Täpsem info taotluse esitamise kohta: http://haridus.archimedes.ee/kuidas-kontaktseminaril-osaleda

Ootame teie taotlusi sellele seminarile 11. märtsiks 2019.

 

Koostööpartneri otsingud

Kui teil on olemas Erasmus+ projekti idee ja plaan selle teostamiseks ning te teate ka seda, millise oskusteabe ja kogemustega partnereid oma projekti vajate, siis saatke sihtasutusele Archimedes partneriotsingu kiri. Kirja levitatakse Erasmus+ agentuuride võrgustiku kaudu võimalikele partneritele kogu Euroopas. Asutused, kel on samad huvid, võtavad teiega ise ühendust. (Partneriotsingu kvaliteedi eest vastutab üksnes koostööpartnerit leida sooviv asutus.)

Viimati uuendatud: 05.02.2019