Partneriotsingud ja kontaktseminarid

Koostööpartnerite leidmise võimalusi:

Kontaktseminarid

Kontaktseminar on Erasmus+ programmiga liitunud riigi agentuuri korraldatud sündmus koostööpartnerite leidmiseks. Seminaril osalevad partneriotsijad kogu Euroopast, tutvutakse kolleegidega, moodustatakse töögrupid vastavalt huvipakkuvatele teemadele ning harjutatakse nõuetekohase projektitaotluse vormistamist rahvusvahelises meeskonnas.

Ühest asutusest saab reeglina osaleda üks inimene, seminari töökeeleks on enamasti inglise keel. Kontaktseminaril osalemisel tulevad kasuks suhtlemisoskus ja aktiivsus kontaktide loomisel.

 

Ülevaade 2017.aasta Erasmus+ seminaridest

Kontaktseminar "Behind the scenes of the teachers education – new challenges in Europe"

Toimumise aeg ja koht: 29.nov.  - 2.dets. 2017, Varssavi, Poola
Seminari fookuses on Erasmus+ programmi üks eelisteema: õpetaja töö kvaliteet ja täiendkoolitus. Seminar pakubki õpetajakoolitusega seotud kõrgkoolidele, kutseõppeasutustele, täiendõpet pakkuvatele organisatsioonidele ja ka koolijuhtidele võimalusi leida uusi ja vajalikke koostöökontakte ning algatada strateegilise koostöö projekte õpetajakoolituse teemadel.      
Osalustasu: osalustasu ei ole, taotlema peaks reisitoetust ja vajadusel lisanduvat elamiskulu.
Lähem informatsioon seminari kohta: tutvustus 
Taotluste esitamise tähtaeg: 30.oktoober

Loe taotluse esitamise kohta lähemalt siit

 

Koostööpartneri otsingud

Kui teil on olemas Erasmus+ projekti idee ja plaan selle teostamiseks ning te teate ka seda, millise oskusteabe ja kogemustega partnereid oma projekti vajate, siis saatke sihtasutusele Archimedes partneriotsingu kiri. Kirja levitatakse Erasmus+ agentuuride võrgustiku kaudu võimalikele partneritele kogu Euroopas. Asutused, kel on samad huvid, võtavad teiega ise ühendust. (Partneriotsingu kvaliteedi eest vastutab üksnes koostööpartnerit leida sooviv asutus.)

Viimati uuendatud: 26.10.2017