Kõrgharidus

Kõrghariduse büroo meeskond on heaks koostööpartneriks sobiva toetuse või stipendiumi leidmisel! 

 
Hariduse rahvusvahelistumise agentuuri kõrghariduse büroo (KHB) koondab enda alla laia valiku erinevaid tegevusi, mis toetavad kõrghariduse rahvusvahelistumist. Erinevate stipendiumite toel on võimalik minna välismaale konverentsidele, koolitustele, veeta semester ja/või õppeaasta välisriigis või omandada terve kraad mõnes välisülikoolis. Samuti toetab kõrghariduse büroo õpi- ja teadusrännet välisriikidest Eestisse. Siseriiklikult tegeleb kõrghariduse büroo riiklikult oluliste haridussuundade hoidmise ja arendamisega. 
 
Rahastusvõimalusi pakutakse nii bakalaureuse-, magistri- kui doktoritudengitele; nii õppejõududele, uurijatele kui ka teistele kõrgkoolide töötajatele. Paljude võimaluste puhul oleme rahastuse vahendaja ja informatsiooni levitaja rollis ning seetõttu on mitmete tegevuste juurde märgitud ka mõne meie hea (välis)partneri kontakt, kellega soovitame küsimuste korral samuti kontakteeruda. 
 
Lisaks erinevate toetuste pakkumisele tegeleb kõrghariduse büroo Eesti riigi, keele, kultuuri ning siinse kõrghariduse tutvustamise ja mainekujundusega ning sobivate partnerite otsinguga kogu maailmas. KHB on koduüksuseks ka näiteks kümmekonnale eesti keele ja kultuuri õppejõule üle ilma. 
 
Kuidas meie koduleheküljelt infot leida?
 
Oleme oma tegevused programmide kaupa ritta seadnud. Uuri lähemalt vasakpoolset menüüd, klikkides Sind huvitavale programmile. Selleks, et Sul oleks hõlpsam meie pakutavas ja vahendatavas orienteeruda, oleme oma lehele lisanud taotlustähtaegade kalendri, mille leiad ülemise menüüriba paremast servast "Kalendri" nime alt. Kõik meie rahastusmeetmed on varustatud taotlemiseks tarvilike juhenditega, mille palume Sul kindlasti enne kui taotlemiseks läheb, läbi töötada. Oleme alati hea meelega abiks, kui Sul küsimusi tekib. Peaasi, et tore idee teostamata ei jääks!
Viimati uuendatud: 19.06.2018