Korduma kippuvad küsimused

Soovin läbida 1-aastase (12 kuud) magistriõppe Suurbritannias ega õpi mõnes Eesti ülikoolis. Kas Kristjan Jaagu tasemeõppe stipendium on sobiv? 

Stipendiumi raames ei toetata 1-aastase kestvusega stipendiumiprogrammi läbimist. Aastase kestvusega magistriprogrammi läbimiseks on toetust on võimalik taotleda üksnes juhul, kui tegu on vahetusõppega siinsete õpingute raames.

 

Kui mul ei ole taotlemise hetkel valitud lõputöö teemat, kas ka sel juhul tuleb esitada ülevaade magistri-või doktoritöö teemast?

Stipendiumile kandideerimiseks tuleb igal juhul esitada ülevaade magistri- või doktoritöö teemast. Ilma nimetatud dokumendita ei ole võimalik stipendiumile kandideerida.

 

Olen esitanud taotlused mitmesse kõrgkooli sisseastumiseks, kuid vastust ei ole veel saanud. Kas võin taotluses esitada mitme kõrgkooli andmed? 

Toetust on võimalik taotleda ainult ühes konkreetses kõrgkoolis õppimiseks, mis tuleb ka taotluses ära märkida.

 

Kas aruandluses peab esitama sõidupiletite originaalid? Mis juhtub siis, kui olen ühe pileti kaotanud?

Aruandluses tuleb esitada sõidupiletite originaalid lepingus toodud õpingute toimumise linna ja tagasi Eestisse reisimise kohta. Kui olete pileti kaotanud, siis tuleb esitada selgituskiri koos reisifirma kinnitusega reisil osalemise kohta.

 

Mis dokumendi peaksin aruandluses esitama, kui mu tööplaan on võrreldes taotluses esitatuga muutunud?

Sellises olukorras tuleks tegevusaruandesse lisada selgitus muudatuste põhjuste osas, mille kinnitab juhendaja väliskõrgkoolist.

Viimati uuendatud: 10.08.2016