Erialastipendiumite kontaktid kõrgkoolides

Toetuse taotlemiseks või täpsemate taotlustingimustega tutvumiseks pöörduge nutika spetsialiseerumise erialastipendiumite kontaktisikute poole kõrgkoolides:

Kõrgkool

Kontakt

e-post, telefon

Eesti Infotehnoloogia Kolledž Merle Varendi merle.varendi@itcollege.ee
Eesti Kunstiakadeemia Eilika Kiilo eilika.kiilo@astun.ee
Eesti Maaülikool Anne Lüpsik anne.lypsik@emu.ee, 7313 032
Eesti Muusika- ja Teatriakadeemia Margus Pärtlas margus@ema.edu.ee
Estonian Business School Maarja Murumägi maarja.murumagi@ebs.ee, 6651 382
Tallinna Tehnikakõrgkool Kaidi Laks kaidi@tktk.ee, 6664 544
Tallinna Tehnikaülikool Kirsti Naaber kirsti.naaber@ttu.ee,  6203 504
Tallinna Ülikool Helen Joost helen.joost@tlu.ee,6409 130
Tartu Tervishoiukõrgkool Arle Puidak arlepuidak@nooruse.ee
Tartu Ülikool  Ülle Hendrikson ulle.hendrikson@ut.ee,  7375 623

 

Viimati uuendatud: 31.08.2016