Erialastipendiumite kontaktid kõrgkoolides

Toetuse taotlemiseks või täpsemate taotlustingimustega tutvumiseks pöörduge nutika spetsialiseerumise erialastipendiumite kontaktisikute poole kõrgkoolides:

Kõrgkool

Kontakt

e-post, telefon

Eesti Kunstiakadeemia Eilika Kiilo eilika.kiilo@astun.ee
Eesti Maaülikool Anne Lüpsik anne.lypsik@emu.ee
Eesti Muusika- ja Teatriakadeemia Margus Pärtlas margus@ema.edu.ee
Estonian Business School Maarja Murumägi maarja.murumagi@ebs.ee
Tallinna Tehnikakõrgkool Kaidi Laks kaidi@tktk.ee
Tallinna Tehnikaülikool Kirsti Naaber (I ja II aste) Kaire Kaljuvee (III aste) kirsti.naaber@ttu.ee, kaire.kaljuvee@ttu.ee
Tallinna Ülikool Anne Vare anne.vare@tlu.ee
Tartu Tervishoiukõrgkool Arle Puidak arlepuidak@nooruse.ee
Tartu Ülikool Kadri Orula kadri.orula@ut.ee

 

Viimati uuendatud: 21.04.2018