ErasmusDays 2019

Erasmus on märksõna, mis ilmselt pikemalt tutvustamist ei vaja. Juba aastakümneid on avanud Erasmus olenemate vanusest ja tegevusalast uksi õppuritele, õpetajatele ja praktikantidele, kes soovivad teiste kultuuridega kogemusi vahetada, õppida ning maailma näha.

Selle tähistamiseks toimub juba kolmandat korda #Erasmusdays nimeline üritustesari, mis leiab aset üle kogu maailma 10.-12. oktoobril 2019. Sel aastal tuleb sündmus ka Eestisse!

Ka sihtasutus Archimedes osaleb Erasmusdays 2019 programmis ning korraldab selle raames kaks üritust koondnimetusega Erasmusega maailmakohvikus.

Kutsume kõiki Erasmus+ programmist huvitatuid kahel järjestikusel õhtul lokaali nimega Heldeke Erasmuse-teemadel küsimusi esitama, kaasa rääkima ja kogemusi jagama!

Vestluse keskmes on mõlemal õhtul Erasmusega välismaal õppinud inimesed ning nende kogemus ja nägemus õpirändest. Vestlusesse on oodatud panustama ka publik.

Esimene õhtu, 10. oktoober, on kutsehariduse õhtu, mil on võimalik tutvuda inimestega, kes on õprändes käinud kutsehariduse omandamise ajal. Teisel õhtul tutvume inimestega, kes ülikoolis käies vahetusõppes käisid. Pakume külalistele kohvi, suupisteid ning inspiratsiooni õpirändeks!

Kõik Erasmuse programmiga seotud inimesed ja organisatsioonid (sh vilistlased, projektide läbiviijad, õppeasutused jne)  on oodatud #Erasmusdays raames ka oma üritust korraldama!

Ürituse registreerimiseks ning programmi ametlike visuaalide kasutamiseks palun võtta ühendust greta.roosaar@archimedes.ee.

 

 

 

 

 

Viimati uuendatud: 10.06.2020