Erasmus kutsub maailma avastama

Alanud on maailma suurima haridusprogrammi Erasmus+ 2018. aasta sügiskampaania, mille eesmärgiks on tutvustada noortele Erasmus+ programmi võimalusi ning innustada neid kandideerima õpirändesse või välispraktikale. Sügiskampaania sihtrühmaks on noored, kes juba õpivad kõrgkoolides või plaanivad lähemal ajal kõrgkooliõpingute alustamist. Sihtasutus Archimedes jätkab kevadel alustatut ning kutsub üles sooritama mängulist testi, mis aitaks õppijail leida Euroopas sobivaimat õpisihtkohta.  

Sihtasutuse Archimedes kõrghariduse büroo vanemspetsialist Annela Hendrikson, kes on ka kampaania üks algatajaid, jagab oma Erasmuse-kogemust: „Erasmuse vahetusaasta oli elumuutev kogemus igas mõttes. Ma ei vahetaks seda mitte millegi vastu ning mul on tagant järele tohutult hea meel, et ma tookord julguse kokku võtsin ja üksi Itaaliat avastama läksin.“

Sügiskampaania kõneisikuteks on endised erasmuslased: näitleja Marta Laan, pikamaajooksja Roman Fosti ja muusik Jalmar Vabarna. Nende pilte võib septembris ja oktoobris näha nii veebiavarustes kui ka linnades üle Eesti. 

Erasmuse linnade mäng: Milline Euroopa linn sobib sulle õppimiseks?

Viimati uuendatud: 07.09.2018
Vaata ka teisi uudiseid