Dora Pluss koordinaatorid kõrgkoolides

EELK Usuteaduse Instituut

Margit Ubaleht

margit.ubaleht@eelk.ee 

 

Eesti EKB Liit (Kõrgem Usuteaduslik seminar)

Innar Kruglov

innar@ekklesia.ee

 

Eesti Ettevõtluskõrgkool Mainor

Aire Vaigu

aire.vaigu@eek.ee

 

Eesti Kunstiakadeemia

Irene Hütsi

irene.hutsi@artun.ee

http://www.artun.ee/teadus-ja-arendus/doktorikool/uurimisalased-koostooprojektid/

Eesti Lennuakadeemia

Karine Mandel

karine.mandel@eava.ee

 

Eesti Maaülikool

Eda Aitsen (tegevus 1)

eda.aitsen@emu.ee

http://www.emu.ee/et/oppijale/doktorikool/dora-pluss/tegevus-1/ 

  Diana Pungar (tegevus 2) diana.pungar@emu.ee https://www.emu.ee/oppijale/doktorikool/dora-pluss/ 

Eesti Metodisti Kiriku Teoloogiline Seminar

Anna Seifullina

seminar@emkts.ee

 

Eesti Muusika- ja Teatriakadeemia

Kai Kiiv

kai@ema.edu.ee

http://www.ema.edu.ee/valis-ja-avalike-suhete-osakond/dorapluss/

Estonian Business School

Maarja Laos

maarja.laos@ebs.ee

https://student.ebs.ee/et/teadustoo-ja-doktoriope/dora-programm

Kaitseväe Ühendatud Õppeasutused

Riia Ränisoo

riia.ranisoo@mil.ee

 

Kõrgem Kunstikool Pallas Riina Gendrikson riina.gendrikson@pallasart.ee

http://www.artcol.ee/et/korgkoolist/rahvusvahelistumine/dora

Lääne-Viru Rakenduskõrgkool

Jaana Siik

jaana.siik@lvrkk.ee

 

Sisekaitseakadeemia

Kaisa Kägu

kaisa.kagu@sisekaitse.ee

http://www.sisekaitse.ee/ska/oppurile/mobiilsus/dora/

Tallinna Tehnikakõrgkool

Marta Mugur

marta.mugur@tktk.ee

http://www.tktk.ee/korgkool/koostoo/dora-pluss

Tallinna Tehnikaülikool

Kaire Kaljuvee (tegevus 1)

kaire.kaljuvee@ttu.ee

https://www.ttu.ee/doktorandile/stipendiumid-3/dora-programm-4/

  Marika Lunden (tegevus 2 külalisdoktorandid) marika.lunden@ttu.ee   
  Riina Vilgats (tegevus 2 välismagistrandid) riina.vilgats@ttu.ee  

Tallinna Tervishoiu Kõrgkool

Grete Sõõru

Grete.Sooru@ttk.ee

http://www.ttk.ee/et/dora-pluss 

Tallinna Ülikool

Joanna Liiv joanna.liiv@tlu.ee https://www.tlu.ee/dora-pluss-toetused/dora-pluss-tegevus-11

Tartu Tervishoiu Kõrgkool

Danel Jantra

daneljantra@nooruse.ee

 

Tartu Ülikool

Annela Oona

annela.oona@ut.ee

http://www.ut.ee/et/dora

Viimati uuendatud: 10.12.2019