Dora Pluss koordinaatorid kõrgkoolides

EELK Usuteaduse Instituut

Helen Kuldkepp

helen.kuldkepp@eelk.ee

 

Eesti EKB Liit (Kõrgem Usuteaduslik seminar)

Innar Kruglov

innar@ekklesia.ee

 

Eesti Ettevõtluskõrgkool Mainor

Aire Vaigu

aire.vaigu@eek.ee

 

Eesti Kunstiakadeemia

Elika Kiilo

elika.kiilo@artun.ee

http://www.artun.ee/teadus-ja-arendus/doktorikool/uurimisalased-koostooprojektid/

Eesti Lennuakadeemia

Karine Mandel

karine.mandel@eava.ee

 

Eesti Maaülikool

Lilian Ariva

lilian.ariva@emu.ee

https://www.emu.ee/oppijale/doktorikool/dora-pluss/

Eesti Metodisti Kiriku Teoloogiline Seminar

Anna Seifullina

seminar@emkts.ee

 

Eesti Muusika- ja Teatriakadeemia

Kai Kiiv

kai@ema.edu.ee

http://www.ema.edu.ee/valis-ja-avalike-suhete-osakond/dorapluss/

Estonian Business School

Kristiina Urb

kristiina.urb@ebs.ee

https://ebs.ee/et/teadustoo-ja-doktoriope/dora-programm#sectiontab-konverentsitoetus

Euroakadeemia

Dmitri Krasnov

dmitri.krasnov@euroakadeemia.ee

http://euroakadeemia.ee/dora-pluss/

Kaitseväe Ühendatud Õppeasutused

Peeter Kukk

peeter.kukk@mil.ee

 

Lääne-Viru Rakenduskõrgkool

Jaana Siik

jaana.siik@lvrkk.ee

 

Sisekaitseakadeemia

Kaisa Kägu

kaisa.kagu@sisekaitse.ee

http://www.sisekaitse.ee/ska/oppurile/mobiilsus/dora/

Tallinna Tehnikakõrgkool

Kristina Bushell

kristina@tktk.ee

http://www.tktk.ee/korgkool/koostoo/dora-pluss

Tallinna Tehnikaülikool

Kaire Kaljuvee

kaire.kaljuvee@ttu.ee

https://www.ttu.ee/doktorandile/stipendiumid-3/dora-programm-4/

Tallinna Tervishoiu Kõrgkool

Eve Epner

eve.epner@ttk.ee

http://www.ttk.ee/et/dora-pluss

Tallinna Ülikool

Merilyn Rannat

merilyn.rannat@tlu.ee

http://www.tlu.ee/et/opingud/toetused-ja-stipendiumid/Dora-Pluss-toetused

Tartu Kõrgem Kunstikool

Riina Gendrikson

riina.gendrikson@artcol.ee

http://www.artcol.ee/et/korgkoolist/rahvusvahelistumine/dora

Tartu Tervishoiu Kõrgkool

Ele Hansen

elehansen@nooruse.ee

 

Tartu Ülikool

Kadri Orula

kadri.orula@ut.ee

http://www.ut.ee/et/dora

Viimati uuendatud: 27.10.2017